Şimdi Ara

bahtsız bedevi emektar iphone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eskiden kalma, ipod olarak kullandığım iphone 2g defalarca düşüşe rağmen hiç bir şey olmazken basit bir düşüşte üst tuşu çalışmamaya başladı, ekrandaki ölü piksel -ya da siyah noktalar mı demeli- olayı mühim değil, yine de iş görüyordu gayet güzelce ancak bugün cydiadan tema gibi bir şey yapıyordum cydia güncelleme sonrası yükledim restart springboard dedi gafil avlanıp basmış bulundum ve malum tıkandı kendini kapamadı, açmadı da, itunes'da görüyor şarj da daha yarıda, 1 saattir hiç azalmadı da şarjı. üst tuş masrafı ne kadardır istanbul'dayım, hatta sim kart yuvasında da sanırım bir sorun var, kenarda yedek olarak kalması açısından kendimce makul bir tamiri yapılabilir mi? ya da tamir olmadan kullanmaya devam etmemin bir imkanı var mıdır, teşekkürler.

Düzenleme : Yaklaşık 3-4 dakika önce şarjı bitip kapanmış nihayet, 7 saat filan sürdü yarım bataryanın bitmesi şarjı %10a ulaşınca açılacaktır tahminimce. Konu silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyofobi -- 7 Haziran 2012; 17:34:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.