Şimdi Ara

Bakın özür dileme konusuna (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mr.chucky

quote:

Orjinalden alıntı: ErdincTuran

quote:

Orjinalden alıntı: puhahaha

Sroda elimle yaptığım resimleri sunmaktan gurur duyarım xD

http://img216.imageshack.us/my.php?image=sro2009013013291456bb6.jpg

http://img216.imageshack.us/my.php?image=sro2009013013294618wm8.jpg

http://img217.imageshack.us/my.php?image=sro2009013013320608lq2.jpg

Bu tür uğraşlar boşluktan kaynaklansa gerek

@puhahaha
    bak sana laf sokmuş

senin 17 yaşında olduğuna inanmak istemiyorum ama öylesin sanırım

• kardeşim sen bakma kimseye süper olmuş. bu forum herkezin forumu kimseyede halt yemek düşmez. kimsenin yorumuna bakma.eline sağlık. devamını beklerim.beğenmeyen yorum yazmak mecburiyetinde değil.sizin kıytırık şeylerinize bakıyorzda ne oluyo. çalınmış çarları satmasını bilrsiiz ancak
  • Kardeşim tamam emek vermiş olabilirsin.Emeğine saygı ama komik deiLLer bende tebessüm dahi oluşturmadıLar. Eğer her yaptığın şey aman süper aman öle aman böle şeklinde pohpohlanmak bekliyorsan çok beklersin,İyi Forumlar.

Ayrıca.Burak denen şahıs.Burda lafın kime arkadaşım? Gerizekalılık seviyesini zorlamışsın basbaya.Buraya mesaj yazanların hangisinin çalıntı char sattığını gördün.Ayrıca madem bize bir halt yemek düşmez.Ne diye foruma koydu o zaman bu resimleri ? Bir dahakine yorum yazarken Muhalefet oLmak yerine,1 Kere daha Düşün derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fyodor Dostoevsky -- 31 Ocak 2009; 1:37:15 >
  • Çok bilen yapsaydı.Saol kardeşim eline sağlık zaman harcamışsın.Koptum süperhele 2 .süper
  • adam uğraşmış çok biliyosanız kendiniz yapın
  • quote:

Orjinalden alıntı: BladerMaster

Kardeşim tamam emek vermiş olabilirsin.Emeğine saygı ama komik deiLLer bende tebessüm dahi oluşturmadıLar. Eğer her yaptığın şey aman süper aman öle aman böle şeklinde pohpohlanmak bekliyorsan çok beklersin,İyi Forumlar.

Ayrıca.Burak denen şahıs.Burda lafın kime arkadaşım? Gerizekalılık seviyesini zorlamışsın basbaya.Buraya mesaj yazanların hangisinin çalıntı char sattığını gördün.Ayrıca madem bize bir halt yemek düşmez.Ne diye foruma koydu o zaman bu resimleri ? Bir dahakine yorum yazarken Muhalefet oLmak yerine,1 Kere daha Düşün derim

Ben kimseye pohpohlanmak istiyorum demedimBeğenmiyosan yazma bişi emeğe saygı da yazma ... Sen lafı nerenden anladın bilemiyorum

• @puhahaha'nın durumuna bir çok kez düştüm.anlıyorum seni bende bunun için bi tane resim yaptım.beğenmiyenler kendileri yapsınlar görelim.yaşım 14 benimde

Bakın özür dileme konusuna
  • Bende 14 yaşındayım.Banada aynısını yaptılar.Hadi yapında görelim.Bi kılıç çizdim başladılar bunu öğretmenin çizdi cart curt.Siz ne yapıpta koydunuz ? Çaldığınız çarların resmini mi ?
  • vayyyyyyyyyyy!!!! Nickini bile deişmiş..........
  • Harika ya öldüm gülmekten
  • Ben yaparım demedim,ama madem beğenmedik saygıyla eleştriye de açık olmayı biLiceksin Koçm.Büyük tartışmalar yaşaman için akıL yaşın daha çok küçük.Bu yüzden üstüne gitmiyorum

quote:

Beğenmiyosan yazma bişi emeğe saygı da yazma ...

Senin amacın besbelli pohpohlanmak.Baksana beğenmeyenlere yorum yazamama kısıtını bile getirmişsin.Hadi abim Go To Kum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fyodor Dostoevsky -- 31 Ocak 2009; 20:50:20 >
  • quote:

Ben yaparım demedim,ama madem beğenmedik saygıyla eleştriye de açık olmayı biLiceksin Koçm.Büyük tartışmalar yaşaman için akıL yaşın daha çok küçük.Bu yüzden üstüne gitmiyorum

quote:

Senin amacın besbelli pohpohlanmak.Baksana beğenmeyenlere yorum yazamama kısıtını bile getirmişsin.Hadi abim Go To Kum ..

Ya yürü git başımdan işin gücün post kasmak noob
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeLO_Tr

vayyyyyyyyyyy!!!! Nickini bile deişmiş..........

Sanane istediğimi yaparım
  • konu dışında post kasıldığını ilk senden duydum
  • dostum burası bir forum sitesi. yapılan yorumlara katlanamıyorsan konu açmak zorunda değilsin. iyi veya kötü yorum yapana da karşı çıkmak gibi bir lüksün yok. sözün özü; gülü seven dikenine katlanır.
  • Güzel olmuş eline sağlık paylaşım için teşekkürler +++ repp
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: SeLO_Tr

vayyyyyyyyyyy!!!! Nickini bile deişmiş..........

Sanane istediğimi yaparım

bana sanane fln sökmez akıllı ol milleti dolandırma yeter...
  • En küçük bir delikten sızıp kargaşa yaratmaya çalışıyosunuz sanırım , bırakın ya iyi veya kötü farketmez , ne kadar abartıyosunuz bu forumu sabote etmeye çalışanlar var sanırım aramızda , sonuçlarıda belli yavaş yavaş terkediliyo silkroad bölümü !
  • quote:

quote:

Ben yaparım demedim,ama madem beğenmedik saygıyla eleştriye de açık olmayı biLiceksin Koçm.Büyük tartışmalar yaşaman için akıL yaşın daha çok küçük.Bu yüzden üstüne gitmiyorum

quote:

Gerizekalı..Konu dışında post kasılmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gerizekalı..Konu dışında post kasılmaz.

Şikayet mesajı başarılı ile yaratıldı.

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsinize.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/ticket.asp?rid=267073

Pencereyi kapa ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.