Şimdi Ara

Bakü Tıp Düşünenler,Okuyanlar,Mezunlar BURAYA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
2.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Harç parası felan ödüyor muyuz veya özel bi okul mu bu?
  • hocam hazırlık 3000 dolar, 1,2,3.sınıflarda da 3500'er dolar harç veriliyor. Devlet üniversitesi fakat ücretli diye geçiyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: NapTower

hocam hazırlık 3000 dolar, 1,2,3.sınıflarda da 3500'er dolar harç veriliyor. Devlet üniversitesi fakat ücretli diye geçiyor sanırım

Diğer bölümleri de bu paralar mı?Mühendislik felan?
  • o konularda pek bi fikrim yok hocam
  • uplayalım ben de diş düşünüyorum burda
  • NapTower N kullanıcısına yanıt
    Hocam harç parasi 4000 olmus b

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titus31 kullanıcısına yanıt
    hocam ben 2017-2018 dönemi için 3500 dolar duymuştum ama sizin bilgi nerden yeni mi zam yaptılar acaba
  • NapTower N kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni kilavuzda yaziyor

• Bakü güzel şehirdir. Havayolu konusunda azalı tercih edin daha ucuz oluyor. Giderseniz marketten su alırken gazlı gazsız ? Diye sorduklarında şaşırmayın gazsız isteyin bi diğer adı da adi su :D

Metrosu vardır otobüsleri idare eder ulaşık trye göre bedava sahili güzeldir ama denize( veya göl tartışmalı) girilmez petrol kokar kirlidir taşlıktır.

Dil konusunda sıkıntı yaşamazsınız bazı kelimeler hariç ki onlar da rusçadan geçmiştir ama illa ki alışırsınız max 1 ayd

Mesela

Pamidor - domates

Kartoşka- patates

Marojna - dondurma

Vb gibi

Öğrenci adamsınız ama oldu da kasaptan et alacaksınız Sümüklü/sümüksüz et olayını görünce kusmayın sümük kemik demek :D

İçiniz rahat olsun bir sürü Türk var istemeseniz bile illa karşılaşırsınız yardımcı olurlar

• Ben kazandım burayı, kazanan arkadaşlar bi belirtebilir mi iletişime geçelim

(Sanırım konuyu açan arkadaş diş'e gitmiş ama diğer arkadaşlarla konuşalım)

• Nibelungen27 kullanıcısına yanıt
    tercih zamanında çok düşündüm hocam bi anlık kararla yazmaktan vazgeçtim baküyü:) hakkımızda hayırlısı olsun. Konu umarım işinize yarar diğer kazanan arkadaşlar da gelirse iletişime geçersiniz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.