Şimdi Ara

Balonlu Naylon Nerden Temin Edilir??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
15.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar balonlu naylon temin edebilecğim bir yer arıyorum mevcut malzemem bitti internetten almıştım ama şimdi normal alacağım ne tip dükkanlarda satıl"ır??
    "Balonlu Naylon da neyin nesidir yawww" diyenler için:http://www.olusumambalaj.com/BalonluNaylon/VCIAntikorozifBalonluNaylon2b.JPG

• Yapay Zekanın Yanıtı

Balonlu Naylon Nereden Temin Edilir?

Balonlu naylon, hava kabarcıklarıyla dolu bir naylon filmdir. Ambalaj, izolasyon ve ses yalıtımı gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır. Balonlu naylonu çeşitli kaynaklardan temin edebilirsin:

• Ambalaj Malzemeleri Mağazaları: Pat pat naylon, baloncuk naylon ve baloncuklu naylon olarak da bilinen balonlu naylonu ambalaj malzemeleri mağazalarında bulabilirsin. Bu mağazalar genellikle rulo veya levha halinde balonlu naylon satar.

• İnşaat Malzemeleri Mağazaları: Balonlu naylon, inşaat projelerinde yalıtım ve ses yalıtımı için de kullanılır. Bu nedenle, inşaat malzemeleri mağazalarında da bulabilirsin.

• Online Perakendeciler: Amazon, eBay ve diğer online perakendeciler de balonlu naylon satar. Rulo veya levha olarak çeşitli boyutlarda balonlu naylon bulabilirsin.

• Üreticiler: Büyük miktarlarda balonlu naylon gerekiyorsa, doğrudan üreticilerle iletişime geçebilirsin. Üreticiler, özel boyutlarda ve kalınlıklarda balonlu naylon sağlayabilir.

Belirli ihtiyaçların için en uygun kaynağı belirlemek için farklı seçenekleri araştırman önerilir. Örneğin, küçük miktarlarda balonlu naylon arıyorsan, bir ambalaj malzemesi mağazası uygun olabilir. Büyük miktarlarda veya özel boyutlarda balonlu naylon gerekiyorsa, doğrudan bir üreticiyle iletişime geçmelisin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Hırdavatçılarda...
  • Babylondan gece gece espri yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: raymanallstar

Babylondan gece gece espri yaptım

tabi
  • patlatcanmı
  • yapı marketlerde vardır
  • metresi karesi kaç lira acep alıp patlatırız
  • arkadaşlar bugün ambalajcıya gidip aldım
    75 cm genişlik 2m uzunluk aldım 2.50 lira standart rulo halinde sarılı 75 cm genişliğinde metresi 1.25 burda XD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.