Şimdi Ara

Ban Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben westte oynuyorum ve en son 2 haftalık ban yedim.. arkadaşlarım bir sonraki banın perma olacağından bahsediyolar acaba ticket atıp TR ye egçsem ban geçmişim sıfırlanırmı öyle bir duyum almıştımda ve daha sonra rp ile yeniden Weste geçsem ban geçmişim sıfırlanmış olarak mı geri dönerim? yardım ederseniz çok memnun olurum ^^

• 2 haftalık ban kolay yenmiyor. o yüzden herhalde kimse yardım etmemiş.
  • Bildiğim kadarıyla dediğin doğru ama çok RP yatırmadıysan değmez.
  • ya ben 1 yıl önce na da 1 aylık ban yediğimi hatırlıyorum:)ama emin değilim.oyunu bırakmıs gibi olmustum.15 sınırmı tam bilmiyorum
  • Nasıl beceriyorsunuz 2 haftalık ban yemeye kadar gelmeyi?
  • bence bu dediklerin söylentiden başka bir şey değilse ? :/(
  • manuel geçersen böyle bişey olma ihtimali daha yüksek bence.
  • Bu çakallıkları yaptiğiniz için artık cezalarınızıda yanınızda götürüyorsunuz gençler haberiniz olsun.NA forumlarında buna benzer bi topic vardi, bu tarz çakallık yapanlar için cezalarıda taşıyorlar.
  • Denemeye değer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Nasıl beceriyorsunuz 2 haftalık ban yemeye kadar gelmeyi?

eğer hesabını flamer biriyle paylaşmışsan çok kolay ^^

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabneq

Bildiğim kadarıyla dediğin doğru ama çok RP yatırmadıysan değmez.

rp yatırmış olmasam uğraşmam zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmolla

Merhabalar ben westte oynuyorum ve en son 2 haftalık ban yedim.. arkadaşlarım bir sonraki banın perma olacağından bahsediyolar acaba ticket atıp TR ye egçsem ban geçmişim sıfırlanırmı öyle bir duyum almıştımda ve daha sonra rp ile yeniden Weste geçsem ban geçmişim sıfırlanmış olarak mı geri dönerim? yardım ederseniz çok memnun olurum ^^

onu yemen için çok küfürlü konuşmuş olman yada flame yapmış olman lazım yada troll itemler çıkmış olman lazım bununla beraber prma banla normal banlar karıştırılmasın perma ban yemen için ağır küfür , ırkılık yada bilerek item çıkmama gibi suçlarının olması lazım

• quote:

quote:

hesabını neden biriyle paylaşırsın ki. daha paylaşma, flame falan da yapma. ban falan yemezsin daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asterisk*

quote:

quote:

hesabını neden biriyle paylaşırsın ki. daha paylaşma, flame falan da yapma. ban falan yemezsin daha.

daha paylaşmam zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Agrapaur

quote:

Merhabalar ben westte oynuyorum ve en son 2 haftalık ban yedim.. arkadaşlarım bir sonraki banın perma olacağından bahsediyolar acaba ticket atıp TR ye egçsem ban geçmişim sıfırlanırmı öyle bir duyum almıştımda ve daha sonra rp ile yeniden Weste geçsem ban geçmişim sıfırlanmış olarak mı geri dönerim? yardım ederseniz çok memnun olurum ^^

onu yemen için çok küfürlü konuşmuş olman yada flame yapmış olman lazım yada troll itemler çıkmış olman lazım bununla beraber prma banla normal banlar karıştırılmasın perma ban yemen için ağır küfür , ırkılık yada bilerek item çıkmama gibi suçlarının olması lazım

o zaman sorun yok ama yinede korkuyodum ^^ neyse nasip

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.