Şimdi Ara

BANA GELEN İLGİNÇ BİR MSN !!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET ARKADAŞLAR BANA MSN den GELEN BİR MESAJ BU BİR YORUMUNUZ OLURSA SEVİNİRİM

Ben 13 yaşında bir kız çocuğuyum. Amansız bir hastalığa
    yakalandım. >Doktorlar bira çare bulamadılar. Göz Yaşlarımla şehirler şeyhi Hz. >Hüseyin’in kız kardeşi olan Hz. Zeynep'in türbesini ziyaret ettim. ve >orada uykuya daldım. > Uykum sırasında Hz. Zeynep ağzıma su döküyordu. Allah'ın izniyle >iyi olacaksın diye müjde veridi ve başımdan geçen bu olayı yazıp >halka dağıtmamı istedi. Bende bu isteğini yerine getirdim.

Bir tanesini fakir bir kişiye verdim. 13 gün sonra zengin oldu.
    Bir >tanesini zengin bir insana verdim, umursamadı. 13 gün sonra >servetini yitirdi. Bir tanesini bir memura verdim. Oda önemsemedi 13 >gün sonra hapse girdi. İnananlar mutlu, inanmayanlar perişan oldu. >Bu yazı kimin eline geçerse 13 adet çoğaltsın 13 kişiye dağıtsın. Bu >yazıyı yazıp dağıtan kişinin muradı ( Dileği ) 13 gün sonra >gerçekleşecek Allah'ın izniyle. Hz. Zeynep'in şefkatiyle 13 gün >sonra murada erecektir. Bu yazıyı okumaz, umursamazsanız, >ilgilenmezseniz, çoğaltıp dağıtmazsanız 13 gün sonra 13 gün sonra dileğiniz Allah'ın izniyle >gerçekleşecektir.FELEKATE >uğrayabilirisiniz. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinizden hiç eksik olmasın.Acele edin
    > Lütfen inanın rica ederim. >

>_________________________________________________________________

• quote:

Orjinalden alıntı: falcontr

bunun aynısını bana elden vermişlerdi okur okumaz verenin yüzüne çarptım kağıdı ne öldüm ne bişey oldu

eminsin değilmi taklaya gelmesin şahinbey'imiz
  • ya bırakın yaaa boş işler bunlarr.....şimdi beddua etmek geliyo içimden bu maile mübarek isimleri araç olarak seçen şerefsizlere de neyse..........terbiyesizlik başka bişi deil.....
  • mail olarak geldiyse okunmamış olarak işaretleyip silmek en iyisi yani tamam iyi olmuştur falan bunları bilemem ama bunu dağıtmayla ne alakası var çık televizyona anlat derdini milleti uğraştırma, buna öyle kaptıranlar var ki fotokopiyle bile dağıtılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcontr -- 4 Mart 2006; 14:32:31 >
  • izmirde bi ara apartmanların post kutularına atmışlardı..hepsini yırrtım. atanı görsem onuda yırtardım ama elamanı kimse görmemiş....tamamıyle sazan avı
  • bizim kapinin onunude brakmislardi bir defasinda , babam az saymamisti. Bunlar forumlarda adi gecen dergahtarlarin ayak oyunlari. Hepsinde ortak nokta belli defa dagitilmaz ise basiniza felaket gelicek (anneannem yakin kullerini topraga gomun demisti), dagitilirsa zengin olucaksinizdir. Cok sukur ailemin getirisi bana yetiyor. Bu adamlara sorsan loto , idda haramdir ama bunlarin yaptigi helal . Birinde oynayacaksin -tutturucan zengin olucan , digeri icin ise bol bol millete dagitican zengin olucan. Tabi milletce biraz degil bi hayli fazla safiz. Agzina Allah kelimesini zikir eden somuruyor milleti.
  • Bu ne ya halka filmindeki gibi olmuş...
    Ben yinede bunu 13 kişiye okutayım sakata gelmiyelim.. Hatta @Şahinbey'in amacıda burada topik açıp çok fazla sayıda kişiye bu yazıyı okutup başına felaket gelmemesi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mika_hakinen -- 4 Mart 2006; 14:52:43 >
  • mesajlar değişiyor ama hep aynı bu şeylere mübarek kişileri alet edenler öbür dünyada ne yapıvak aacaba?
  • konu saçma olmasına saçma da.. hiç olmazsa halka filmindeki gibi güzel bir film yapsalar ya..
    ewet bence de bu kadar saçmalığa ve yalana öenmli kişileri de ekleyenlerin hali öbür tarafta nice olacaktır acaba.. merak ediyom
  • ya ben bunun türünde bir sürü yazılan ve dağıtılan yazılar gördüm bende saçma boş işler bunlar
  • daha geçen gün yırttım.. post kutusuna atmışlar.. hala sağlamım
  • quote:

Orjinalden alıntı: _goLdEnSkuLL___

daha geçen gün yırttım.. post kutusuna atmışlar.. hala sağlamım

Birde telefon la biri arıyormuş . gırrhurraa falan sesler. Ring (halka) filmi aklıma geldi birden.
  • Arkadaşlar amacım kesinlikle başkalarına bu mesajı okutmak değil.sadece ilgimi çekti sizlerle paylalmak istedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.