Şimdi Ara

Banggood takipli kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Banggood'dan xiaomi Power bank aldım ama takipli kargoyu seçmeyi unuttum. Ürün kargolanmis site üzerinden parasını vererek takipli kargoyla yollayabilir misiniz diye sordum daha dönüş yapmadılar.
    Takipsizlik kargoda ürünün daha geç gelme ihtimali var mı ve ürün gelir mi
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Good Bye Lenin -- 16 Kasım 2015; 20:56:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürün geldi sana da gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipli aldım ben ama takip edemedim bi türlü sitelerde 16 gün sonra yani bugün geldi evde değildim kargoyu getiren kişi haber verdi getirdiğini sanırım tek artısı bu Takipli kargonun imza almadan vermiyorlar kargoyu banggood dan aldığım powerbank 16 günde geldi alibabadan bir kaç ürün aldım 26 gün oldu hala ses seda yok Takipli de değil öyle bekliyorum el mecbur geleceğinden de pek ümitli değilim

• ben takipsiz batarta siparişini 30 eylülde vermiştim, 6 ekimde siparişi gonderdiler henuz gelmedi sanırım gelmeyecek. Takipsizler gelmiyor aman dikkat.
  • Ödemeyi paypal'la yaptım iade başvurusunda bulunurum artık en kötü.
  • bence takipsizleri birileri cebe indiriyor nasılsa takip yok diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

bence takipsizleri birileri cebe indiriyor nasılsa takip yok diye.

korktuğum mevzu da o hocam.az önce live chat'ten konuştum müşteri hizmetleri ile ürün kargolandı yapacak bir şey yok diyor.
  • ptt caliştiğim halde gelmiyor ürünler siz siz olun kayıtlı alın
  • Gelir sıkıntı yapma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben almıştım 4 Ay oldu bekliyorum fakat gelmeyeceği anlamına gelmez gelebilir.Herkese tavsiyem 10$ üzeri siparişlerinizi takip kodlu almaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.