Şimdi Ara

Barcelona Yetkilileri Fenerbahçe İbb maçında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Santos nasıl milli takımda oynuyor anlamıyorum.Marcelo çok daha iyi Santos'tan.
  • Gökhan Gönül biraz komik olmus hiç uymaz Barcelona'nin oyununa... (kötü futbolcu demiyorum, Barça'nin oyununu oynayamaz diyorum sadece... Belki ama Premier League'de is yapar )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrés Iniesta

Gökhan Gönül biraz komik olmus hiç uymaz Barcelona'nin oyununa... (kötü futbolcu demiyorum, Barça'nin oyununu oynayamaz diyorum sadece... Belki ama Premier League'de is yapar )

Alves'in nesi uyuyor acaba? Barcelona'ya gereken ciğersiz bir bek. Adamlarda orta yok zaten. Yerden pas atabilsin, 90 dakika bindirme yapabilsin tamamdır. Varsa Gökhan'dan iyi alternatif söyle bilelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KmKz_Lito

quote:

Orijinalden alıntı: emmati

Santos şu an Barca'nın içinde olsaydı ağzımız açık izlerdik. Barca'da oynamak FB'de GS'de oynamaya benzemez.

En doğru yorum gelmiş. Türkiye'de olduğu gibi yok gece klübü yok ora yok bura gezemiyorsunuz oralarda..

En doğru yoruma yapılabilecek en alakasız yorum gelmiş burda da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Gökhan Gönül biraz komik olmus hiç uymaz Barcelona'nin oyununa... (kötü futbolcu demiyorum, Barça'nin oyununu oynayamaz diyorum sadece... Belki ama Premier League'de is yapar )

Alves'in nesi uyuyor acaba? Barcelona'ya gereken ciğersiz bir bek. Adamlarda orta yok zaten. Yerden pas atabilsin, 90 dakika bindirme yapabilsin tamamdır. Varsa Gökhan'dan iyi alternatif söyle bilelim?

Alves'in neyimi uyuyor ?

Hic Barcelona'nin maçini izledin mi ?

Kaç tane asisti var Alves'in... oyunda çok etkisi var çok da hizli kosuyor...

Su ilk mesajimi yazayim mi yazmayim mi diye düsünmüstüm zaten ve keske yazmasaymisim...

Gökhan Gönül Barcelona oyununa uymaz su 1.

Gökhan Gönül o kadar büyük bir kulüpde oynayamaz su da 2.

Ha Ingiletere'de Tottenham, Everton veya Italya'da Roma gibi bir kulüpde oynayabilir bence.

Alacak olsa bile, Barcelona'nin sag beke ihtiyaci yok suan, neden alsin ki ?

• kedidir kedi
  • Gökhan giderse zaten böyle büyük kluplere gitmeli taraftara ancak o zaman koymaz.Eğer tuncay gibi yaparsa hem kendine hem bizlere yazık eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Ne içtin kardeşim sen? Besbelli bayağı dokunuyor...Dediklerin tam tersi olacaktı herhalde. Bu yazdıklarını yanlış kişiye söylemişsin.

• GG
  • Gökhan Gönül'ü gönderirlerse yerine kimi alacaklar?

adam tartışmasız Türkiye'nin en iyi sağ beki
  • gökhan gönülü doğru dürüst izlemeden burada yorum yazanlar var

alves ile gökhanın oyun tarzları hemen aynı sadece alves birazdaha fizik gücü olarak iyi
    oda özel antremanlarla giderilir...

bence gökhan gönül tam alvesin tarzı bir oyuncu
    ancka santos geri dönüşlerde çok ağır kalır orada onlar kaleye 45 50 metre mesafe de savunma bloklarını kuruyor ki buda santos için büyük sorun olur...
  • Alves kim ya, şu bir zamanlar Sevilla'daki Alves değil mi hani ŞL'de bize elenen Sevilla'nın Alves'i değil mi? Gökhan'la mukayese bile etmem Gökhan'ın Alves'den aşağı kalır yanı yok.
  • Şu son birkaç yorumu yapan arkadaşlar bunları başka yerde söylemeyin millet bir tarafıyla güler. Gökhan'ın yanında Alves kim diyorsunuz. Bunları söylerken kendinizde değilsinizdir inşallah. Yoksa durum oldukça vahim.

Alves her Barça atağına katılabilen, teknik(!), hızlı, yaratıcı(!), orta yapmasını bilen(!) Dünya'nın sayılı sağ beklerinden biridir. Gökhan anca Alves'e iyi bir yedek olur. Abartmayalım isterseniz.
  • Yarın birgün GG'yi Avrupa'da izlerken utanacaksınız. Sizi dar bakış açınız ve fanatikliğinizle baş başa bırakıyorum

Oldu olucak Sabri GG'den iyi diyin de tam olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Santos ve Gökhan'ı izlemeye gelir ALex'i alır giderler

O öyle değil dunga alex'i izlemeye gelir elanoyu alır.
    Zamanında böyle olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

RM deki Marcello Brezilyallı değil mi?

meksika diye biliyorum emin değilim
  • Santos mu ? Şaka gibi.Ancak Gökhan Gönül Barcelona'yı Alves'in yedeği olarak kaldırabilecek bir oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KmKz_Lito

quote:

Santos şu an Barca'nın içinde olsaydı ağzımız açık izlerdik. Barca'da oynamak FB'de GS'de oynamaya benzemez.

En doğru yorum gelmiş. Türkiye'de olduğu gibi yok gece klübü yok ora yok bura gezemiyorsunuz oralarda..

Görende Barca'da oynuyor sanacak
  • quote:

Alves kim ya, şu bir zamanlar Sevilla'daki Alves değil mi hani ŞL'de bize elenen Sevilla'nın Alves'i değil mi? Gökhan'la mukayese bile etmem Gökhan'ın Alves'den aşağı kalır yanı yok.

@TiSKE
    Evet, Marcelo Brezilyalı.
  • quote:

sen daha komiksin nuri
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.