Şimdi Ara

- Barym - Server Hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bundan çok uzun zaman önce en popüler web tabanlı oyun olan Ogame herkezin bildiği gibi ortalığı kasıp kavırıyordu (3-4 Sene öncesini kastediyorum). En son bıraktığımdan bu yana onlarca Evren açılmış , hızını alamamış hala da devam ettiğini görmek beni oyunu tekrar oynamaya yönelten faktörlerden birkaçı sadece .. 2 Sene aradan sonra tekrar Barym Serverına kayıt oLdum ve dün oynamaya başladım. Konuyu açmamın sebebi ise sadece bu iki sene öncesinden bu zamana kadar olan değişikleri bu işle uğraşan arkadaşlardan rica etmem ki ona göre bir yapı oluşturayım. Bu serverın özellikleri tam olarak nelerdir? Savunma'da yada Filo'da olan değişiklikler nelerdir? Puanlama sistemi ve varsa daha bir çok şey ..
    Şimdiden ilqinize teşekkürler

• 2 seneden sonra keşke tekrar başlamasaydın
  • Sevdiğin bi oyuna uzun bi süre ara verip tekrar başlaman daha da sarıyor çünkü biliyorsun az çok neyin ne olduğunu ona göre bi yapı geliştirmeye başlıyorsun =)
    Hem neden başlamasaydım ki ?
  • Barym ile zaten birçok şey değişti fakat 52'de oynarsan çok fazla bir değişiklik yok.
    *Her şeyden önce Barym ile yeni arayüz geldi.
    *Barym'de sömürge almak için önce Astrofizik Tekniğini geliştirmen gerekiyor.
    Mesela;
    1 söm için>Astrofizik Kademe 1
    2 söm için>Astrofizik Kademe 3
    3 söm için>Astrofizik Kademe 5...Böyle ikişer ikişer gidiyor.
    *Depolar kademe 0 iken 10k'ya düşürüldü fakat yüksek kademelerde eskiye oranla daha yüksek miktarlarda birim depoluyorlar.

*2 senedir oynamıyorsan bir de Keşif Tekniği var,belki bilmiyorsundur.Keşif tekniğiyle sistemdeki 16. sıradaki gezegene filo yollayıp maden,gemi,karanlık madde vs. kazanabiliyorsun.Tabii filonun da geri dönememe ya da geç gelme gibi durumları var bunları araştırırsın.

Hatırladıklarım bu kadar,kolay gelsin.
  • bende 2 seneden sonra yeniden başladım
    bencede keşke sende bende başlamasaydık nasıl bırakacağız yeniden bu oyunu
    bağımlılık yapıyor :D

bende MissedCall ın dediklerine katılıyorum çok güzel bir özet çıkarmış
    bu arada gemi hızları ve kalkan, silah gücü özellikleride yeniden düzenlenmiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.