Şimdi Ara

basic attack problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece bende mi oluyor bilmiyorum range heroların bazılarında basic atak sıkıntısı var gibi, misalen jayce ryze nidalee aa'sı ile zor lasthit yapıyorum nidalee sanki geri çekilip vuruyor ryze elini kaldırdıktan küçük bir sure sonra şimşeği gönderiyor gibi. Sadece bana mı böyle geliyor?

• animationları öyle alışırsın
  • Her şampiyonun kendine özgü basit atak animasyonları ve süreleri vardır bazıları diğerlerine göre daha hızlıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Her şampiyonun kendine özgü basit atak animasyonları ve süreleri vardır bazıları diğerlerine göre daha hızlıdır.

dh de çok uzun zamandır varım , belki lol bölümünde 3-4 aydır varım ama bu kadar güzel düzgün cevap verdiğini ilk defa görüyorum
  • her heroda farklı koç bunlar. Alışmak lazım. Sonra otomatiğe bağlıyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vadocz

quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Her şampiyonun kendine özgü basit atak animasyonları ve süreleri vardır bazıları diğerlerine göre daha hızlıdır.

dh de çok uzun zamandır varım , belki lol bölümünde 3-4 aydır varım ama bu kadar güzel düzgün cevap verdiğini ilk defa görüyorum

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hele karthusun last'hit yapamiyorum aciyorum E gir arasina ne ugrasicam derken kha zix zipla gel oldur.

Kha Zix nerfleyin lan su sinegi , korpeceye donussun !!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.