Şimdi Ara

Başlangıç için gitar ve amfi tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstediği tarz alternatif,indie,grunge,punk rock ornek olarak arctic monkeys black Angels vs. Gitar olarak bunlardan biri
    Cort G250
    Epiphone LP 100
    Epiphone G400
    Jay Turser JT-LTCUSTOM DLX (bunu çok övüyolar)

Amfi olarak ta
    Laney LX20R
    Orange Crush 12

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• amfi olarak onlar yetmez.Amfin en az blacstar id core stereo 10 watt yada 20 watt olmali.Gitar olaraksa daha iyi bilen kisilerin cevaplamasi lazim.O butceye herhalde bi Les Paul Special II alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 5 Temmuz 2015; 3:55:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatrox

amfi olarak onlar yetmez.Amfin en az blacstar id core stereo 10 watt yada 20 watt olmali.Gitar olaraksa daha iyi bilen kisilerin cevaplamasi lazim.O butceye herhalde bi Les Paul Special II alırdım.

Butcem kısıtlı ve başlangıç için. Ultimate-guitarda bu iki amfiyi çok ovmusler.

• Hakkında 10w olan da aynı fiyat. Daha iyiyse onu alayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gatsb B

quote:

amfi olarak onlar yetmez.Amfin en az blacstar id core stereo 10 watt yada 20 watt olmali.Gitar olaraksa daha iyi bilen kisilerin cevaplamasi lazim.O butceye herhalde bi Les Paul Special II alırdım.

Bence dedigim bu amfiyi arastir.Tonlari senin tonlari iyi cikaran bir amfiyse bu amfi icin para biriktir bence.Asagisi zevk vermez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gatsb B

quote:

Bence dedigim bu amfiyi arastir.Tonlari senin tonlari iyi cikaran bir amfiyse bu amfi icin para biriktir bence.Asagisi zevk vermez.

10w lık laneyden daha ucuz zaten. Orange da 40 50 TL daha fazla ondan.

• Tavsiyesi olan yok mu?

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.