Şimdi Ara

Başlangıçta İşletim Sistemi Seçme Durumu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O zaman şöyle diyeyim ben bu pardustan kurtulmak istiyorum. Onu sileceğim. Windows kalsın bana.
  • Bilgisayarıma sağ tıkla yönete gir. disk yönetimine geç. Ordan pardus yüklü bölüme sağ tıklayıp biçimlendir. Sonra bilgisayarı yeniden başlatıp xp cd si tak. Cd den önyükleme yazısı çıktığında tuşa bas. İlk çıkan menüde r ye basıp dos ortamına düş. Fixmbr yazıp enter a bas. Sonra yeniden başlat. Ben anca böyle çözdüm ki başka yolu yok sanırım
  • Valla bu pardus bana illallah dedirtti. Ben bir program ile E sürücümü 2 parçaya bölmüştüm. Şimdi windows ortamında onları ntfs olarak birleştirsem hiç dos'la uğraşmasam ?
  • dos birleştirme için değil. Boot u bozuyor bunlar kendine göre ayarlıyor. Sen windowstan silip birleştirdiğinde bu sefer açılış yapmayacak. Dediğim şey açılışı düzeltmek için. Ben de o meretten kurtulmak için uğraştım sonunda böyle çözüldüğünü buldum. Bölümü silip tekrar oluşturduğunda boot düzelmiyor. Yine unix in kullandığı şekilde oluyor. Dolayısıyla xp boot alamıyor ve hata veriyor. Bunu çözmek için de xp cd si takıp dediğim işlemleri yapıyorsun ki uzun süren birşey değil. sonra yeniden başlattığında xp otomatik açılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

dos birleştirme için değil. Boot u bozuyor bunlar kendine göre ayarlıyor. Sen windowstan silip birleştirdiğinde bu sefer açılış yapmayacak. Dediğim şey açılışı düzeltmek için. Ben de o meretten kurtulmak için uğraştım sonunda böyle çözüldüğünü buldum. Bölümü silip tekrar oluşturduğunda boot düzelmiyor. Yine unix in kullandığı şekilde oluyor. Dolayısıyla xp boot alamıyor ve hata veriyor. Bunu çözmek için de xp cd si takıp dediğim işlemleri yapıyorsun ki uzun süren birşey değil. sonra yeniden başlattığında xp otomatik açılıyor

ben de zamanında pardus'dan bu şekilde kurtulmuştum

• Ne lanet şeymiş diyesim geldi. Ama başaramasam bile çok teşekkür ederim uğraştığınız için. Şimdi pardus silme çalışmalaına başlıyorum.

İlk çıkan menüde r ye basıp dos ortamına düş. Fixmbr yazıp enter a bas. Sonra yeniden başlat.

bunu deniyorum inşallah yakında görüşürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcanberber -- 24 Ağustos 2007; 16:02:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.