Şimdi Ara

Battlefield 3 online pass

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2. El premium edition aldım kutulu.doğal olarak online kod kullanılmıştır yeni kod almam gerekli mi ?ea online passı kaldırdı diye biliyorum ama emin olamadım.bu arada oyun daha gelmedi kargoda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkaplan1 -- 4 Haziran 2013; 20:18:08 >

• Yardımcı olabilecek yok mu yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sa arkadaşım akşam gördüm senin mesajı ama onay bekliordu yani mesajını göremedim Prremiumu ben pek bilmiorum.Ama multiplayer oynamak için tak cd yi kod isterse purhase de yani satın al de 0 point der yani bedava ok de indirmeyi onayla de indirsin.Bu sayede multi oynarsın.Ea oyunların online pasını ücretsiz yaptı ama gende indirmek gerekiyor ama hepsi ücretsiz (Fifa hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRebeliousTR -- 5 Haziran 2013; 12:52:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRebeliousTR

Sa arkadaşım akşam gördüm senin mesajı ama onay bekliordu yani mesajını göremedim Prremiumu ben pek bilmiorum.Ama multiplayer oynamak için tak cd yi kod isterse purhase de yani satın al de 0 point der yani bedava ok de indirmeyi onayla de indirsin.Bu sayede multi oynarsın.Ea oyunların online pasını ücretsiz yaptı ama gende indirmek gerekiyor ama hepsi ücretsiz (Fifa hariç)

Saolun hocam açıklayıcı oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.