Şimdi Ara

baylar bayanlar sizce bende tip varmı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taner espiri yapmayamı çalıştın eğer öyleyse daha çok çalışman lazım

karpuz3 giyim tarzımı bence resimdekiler gayet şık ilk resimdeki beyaz kolsuz tişört kapşonlu ve ön,ndede anlamlı bir yazı yazıyodu ama unuttum 2. resimdede okul formam var üstündeki mvi mont isee gene arkasında kocaman resim vardı bilemiyorum neresini beğenmedin sağol yinede
  • quote:

Orjinalden alıntı: .::HANDSOME::.

quote:

Orjinalden alıntı: gestopa

sağolun var olun dostlarım sizin sayenizde ayaktayım bugünlere geldim falan dermişim yaa 2 gün önce kızın biri teklifimi kabul etmedi de biraz kendimde değilim galiba

her yakışıklının teklifi kabul mu ediliyorki hey Allah'ım arkadaşım herkes herkesten hoşlanacak diye birşey yok

bilemiyorum bizim sınıfta tipi idare eden bir çocuk var çok fazla salak salak espiriler yapıyo kızlarında güldüğünü çok görmedim kendi yapıyo kendi gülüyo bizde sınıfça ona gülüyoz ama çıkmadığı kız kalmadı püf noktası ne olabilir sence

• quote:

taner espiri yapmayamı çalıştın eğer öyleyse daha çok çalışman lazım

karpuz3 giyim tarzımı bence resimdekiler gayet şık ilk resimdeki beyaz kolsuz tişört kapşonlu ve ön,ndede anlamlı bir yazı yazıyodu ama unuttum 2. resimdede okul formam var üstündeki mvi mont isee gene arkasında kocaman resim vardı bilemiyorum neresini beğenmedin sağol yinede

@taner senin abin yaşında bilmiyosun tabi (baba olmaz dimi)

• quote:

quote:

taner espiri yapmayamı çalıştın eğer öyleyse daha çok çalışman lazım

@taner senin abin yaşında bilmiyosun tabi (baba olmaz dimi)

yahu sanal ortamın yaşımı olur.
    isteyen istediği gibi hitap etsin ve yazsın

• ciddi değildim maksat karmaşa oluşsun
  • zaten ortalık karıştı neyse ne yapalım her topal satıcının kör alıcısı olur demi öyle derler hep bende bir espiriyle topiğin boşa gitmesini önleyim bari

kadının biri gece yolda yürüyomuş hamile kalmış neden?

yıldız kaymış hemde kuyruklu yıldız
  • quote:

zaten ortalık karıştı neyse ne yapalım her topal satıcının kör alıcısı olur demi öyle derler hep bende bir espiriyle topiğin boşa gitmesini önleyim bari

kadının biri gece yolda yürüyomuş hamile kalmış neden?

yıldız kaymış hemde kuyruklu yıldız

• bundan sonra dalga geçeceğim
  • quote:

bundan sonra dalga geçeceğim

dalda denizde olur senin dalgayı geçebilmen için daha zamanın var

ayrıca saçmalanmaz saçtaranır
  • Arabalar namaz kılar mı?

ama Renault Clio ?!?!?!?!
  • karpuz3 bu araba espirisini kızlara yaptım bir b.k anlamadılar ama erkekler iptal oldular kızların hepsi kazma mı yaa sence ne tür espiriler yapsam açık saçık ayıp sayıp fıkralar anlatılamıyo zaten hepsi ay uy diyip kaçar heralde edepli fıkralarda komik olmuyo ne yapcam ben
  • rüyamda görsem bidaha çocuğum olmaz
  • la olm hakkaten gereksiz olmuş
    yani topic amacına ulaşmış
    bravo
  • ee herşeyin hakkını veririm
  • quote:

karpuz3 bu araba espirisini kızlara yaptım bir b.k anlamadılar ama erkekler iptal oldular kızların hepsi kazma mı yaa sence ne tür espiriler yapsam açık saçık ayıp sayıp fıkralar anlatılamıyo zaten hepsi ay uy diyip kaçar heralde edepli fıkralarda komik olmuyo ne yapcam ben

sen ciddi ciddi o espriyi kızlaramı yaptın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: HazzaR

quote:

karpuz3 bu araba espirisini kızlara yaptım bir b.k anlamadılar ama erkekler iptal oldular kızların hepsi kazma mı yaa sence ne tür espiriler yapsam açık saçık ayıp sayıp fıkralar anlatılamıyo zaten hepsi ay uy diyip kaçar heralde edepli fıkralarda komik olmuyo ne yapcam ben

sen ciddi ciddi o espriyi kızlaramı yaptın?

evet ne olmuş reno kliyo yu bilirler sandım bizim komşunun karısı araba markalarını bırak arabayı bile söküp takacak bilgiye sahip

• Kaşlarının ortasını al,bi de yiycek gibi bakma belki bi şansın olabilir.

Kızlara da böyle bakıyorsan kabul etmemeleri normal.

Bu arada söylemeden edemeyeceğim önceki sayfadaki bazı esprimsiler iğrençlik sınırlarını aşmış tebrikler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: akaras

Ekranın çözünürlüğünü tazeleme hızını değiştirdim. Ekran kartının sürücüsünü de güncelleştirdim. Yetmedi biosı güncelleştirdim. Anladım ki sorun bilgisayarda değilmiş.
    />

• quote:

Orjinalden alıntı: WeeDSmoKa

quote:

Orjinalden alıntı: akaras

Ekranın çözünürlüğünü tazeleme hızını değiştirdim. Ekran kartının sürücüsünü de güncelleştirdim. Yetmedi biosı güncelleştirdim. Anladım ki sorun bilgisayarda değilmiş.
    />

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.