Şimdi Ara

BAYMAK BROTJE-HEIZUNG STAR BRİDGE PARAMETRE AYARLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
4.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 aydır kullandığım Brotje-Heizung star bridge ekranında şu an 31 dereceyi gösteriyor. Minimum 25'e düştüğünü gördüm.( 2 gün yakmayınca) Novadens extra konusunda geçen parametrelerden bazıları benimkinden farklı. Bugün baymak dr teknik servisi aradım kombinin çalışmasında herhangi bir sıkıntı olmadığını fakat ekranda gösterilen sıcaklığın yanlış olduğunu söyledim. Telefona çıkan bayan bunun normal olduğunu söyledi. Bende normal olmadığını ekranda oda ısısının yanlış olduğunu ve parametrelerden ayar olup olmadığını söyledim. Bana mühendislerin olduğu yerin numarasını verdi. Ama hafta içi arayabileceğimi söyledi. Ayrıca bu kombide petek suyu sıcaklığını göstermesini ayarlayamıyor muyuz? Ayrıca baymak (ve bence diğerleri de aynıdır)ın aradığımda sorunu söyleyince servisin gelebileceği ama 50tl ücret alacağını söylemesi garantili olan ürünler için çok saçma değil mi? Ben hiçbir beyaz eşyada böyle bir saçmalık görmedim.

• panelin yeri uygun değilse derece yanlış gösterir derece olarak kapı önü petek yakınlığı 1,5 m yükseklik te olması gerekir ocak yakını vs.vs. kısaca ısı olan yerler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi computeron -- 2 Aralık 2012; 21:15:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazankkaya

2 aydır kullandığım Brotje-Heizung star bridge ekranında şu an 31 dereceyi gösteriyor. Minimum 25'e düştüğünü gördüm.( 2 gün yakmayınca) Novadens extra konusunda geçen parametrelerden bazıları benimkinden farklı. Bugün baymak dr teknik servisi aradım kombinin çalışmasında herhangi bir sıkıntı olmadığını fakat ekranda gösterilen sıcaklığın yanlış olduğunu söyledim. Telefona çıkan bayan bunun normal olduğunu söyledi. Bende normal olmadığını ekranda oda ısısının yanlış olduğunu ve parametrelerden ayar olup olmadığını söyledim. Bana mühendislerin olduğu yerin numarasını verdi. Ama hafta içi arayabileceğimi söyledi. Ayrıca bu kombide petek suyu sıcaklığını göstermesini ayarlayamıyor muyuz? Ayrıca baymak (ve bence diğerleri de aynıdır)ın aradığımda sorunu söyleyince servisin gelebileceği ama 50tl ücret alacağını söylemesi garantili olan ürünler için çok saçma değil mi? Ben hiçbir beyaz eşyada böyle bir saçmalık görmedim.

Derece olayı bana da saçma geliyor tam gerçeği göstermiyor.

Servisin 50 TL istemesine bende kılım.
    O ndenle hep servis@baymak.com.tr ye şikayet maili atıyorum sağolsun ilgileniyorlar ve kimse ağzına para lafı almıyor.

Novadens ekstra kullanıyorum ama aldığıma da kullandığıma da bin pişmanım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.