Şimdi Ara

bazen bazı herolar banlanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • firstpick olduğum zaman ilk kassadini banlamak isterim ama hero seçme ekranında gözükmüyor searcha yazıyorum ordada çıkmıyor başka bir heroyu banlayıp tekrar bakıyorum yine olmuyor bunun sebebi nedir ?

• karşı takımda o şampiyonun olmaması
  • Eğer kimsede kassadin yoksa banlayamazsın
  • şöyle bir durum var geçen benimde başıma geldi. ranked da hero banlayacağım fakat ekranda sadece benim sahip olduğumla free olan herolar gözüküyordu aradım taradım yok searche yazdım yok mecburen çıkış yaptım
  • askgoaskga başlığa yarıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayeong

firstpick olduğum zaman ilk kassadini banlamak isterim ama hero seçme ekranında gözükmüyor searcha yazıyorum ordada çıkmıyor başka bir heroyu banlayıp tekrar bakıyorum yine olmuyor bunun sebebi nedir ?

Hem sen niye kassa banlıyon ki karşıdaki kesin banlar diye onlara bırakıyorum ben shaco ile kasayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: waterloo

şöyle bir durum var geçen benimde başıma geldi. ranked da hero banlayacağım fakat ekranda sadece benim sahip olduğumla free olan herolar gözüküyordu aradım taradım yok searche yazdım yok mecburen çıkış yaptım

Bana da oluyor sen bir kere banlayınca birdahakine düzeliyor o
  • quote:

Orijinalden alıntı: RanqedKıll

quote:

Orijinalden alıntı: Bayeong

firstpick olduğum zaman ilk kassadini banlamak isterim ama hero seçme ekranında gözükmüyor searcha yazıyorum ordada çıkmıyor başka bir heroyu banlayıp tekrar bakıyorum yine olmuyor bunun sebebi nedir ?

Hem sen niye kassa banlıyon ki karşıdaki kesin banlar diye onlara bırakıyorum ben shaco ile kasayı

banlamadığı zamanlar oluyor ozaman direk fp oluyor işi sağlama alıyorum
  • quote:

şöyle bir durum var geçen benimde başıma geldi. ranked da hero banlayacağım fakat ekranda sadece benim sahip olduğumla free olan herolar gözüküyordu aradım taradım yok searche yazdım yok mecburen çıkış yaptım

Böyle bir şey yüzünden çıkılır mı? Kendi herolarından ya da free herolardan birini banlasaydın 2. banda düzeliyordu onlar. Benim de başıma geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R1D1

quote:

Böyle bir şey yüzünden çıkılır mı? Kendi herolarından ya da free herolardan birini banlasaydın 2. banda düzeliyordu onlar. Benim de başıma geldi.

ya işte bende banlanabilecek pek hero yok yeni 30 oldum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.