Şimdi Ara

Be A Pro: Seasons Mod ( Hayal Kırıklığı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunun bu modunda 3 sezon geçirdim hepsinde takımım şampiyon oldu fakat şampiyonlar ligi veya uefa avrupa ligi gibi birşey açılmadı. Sürekli lig maçları yapıyorum ve artık baydı. Bir de Milli takım kadrosunda kaptanım. Orada da sürekli dostluk maçı yapıyorum. Bu ne iştir? Acaba bu tür turnuvaları oyuna dahil etmediler mi hiç? Eğer böyle ise nasıl bu kadar salaklık yapabilir EA sports?

• Son zamanlarda gördüğüm açık ara en sıkıcı oyun modu diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangdaşire

Oyunun bu modunda 3 sezon geçirdim hepsinde takımım şampiyon oldu fakat şampiyonlar ligi veya uefa avrupa ligi gibi birşey açılmadı. Sürekli lig maçları yapıyorum ve artık baydı. Bir de Milli takım kadrosunda kaptanım. Orada da sürekli dostluk maçı yapıyorum. Bu ne iştir? Acaba bu tür turnuvaları oyuna dahil etmediler mi hiç? Eğer böyle ise nasıl bu kadar salaklık yapabilir EA sports?

PES'i ayakta tutan ne sence? Turnuvalar...

*Milli takımı bilemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 3 Ekim 2010; 16:04:11 >
  • Hele birde 4. sezonu bitir o zaman göreyim ben seni oyun direkman bitecek. Saçma sapan bir Be a Pro modu yapmışlar 4 sezonluk ve turnuvalar yok.
  • Bir deneyim...
  • Vay o babaaan kemüüne. Bende sırf bu mod için indirmiştim fifayı. Multi için mi yaptılar şimdi koskoca oyunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper1907

Hele birde 4. sezonu bitir o zaman göreyim ben seni oyun direkman bitecek. Saçma sapan bir Be a Pro modu yapmışlar 4 sezonluk ve turnuvalar yok.

Evet yha sinir oldum Lincoln city de 2 sezon oynadım sora Fenere gittim (galatasaraylıyım) ilk sezondan sora A.Madrid den teklif geldi gitmedim 1 daha ki seneye giderim dedim 2 de geçti ondan sora bitti dedi ne yapmaya çalışmışlar anlamadım ayrıcada çok sinirlendim
    Ama bence bu modun PES dekin daha ii yanlarıda var çök kötü yanlarıda var fifa da avrupa kupalarına katılamaman çk kötü ama bir çok lig var öle olunca teklif sayısıda artıyor böylecede zevkli oluyor tabi sadece 4 sezon ayrıca maçları geçebiliyorsun mesela PES de öle özellik yok PES de atlıyor maçı senin adamın oynamıyor sora bi giriyorum kadroda yokum bu özelikde fifa daha üstün ama tabi Be A Pro 4 sezon olunca bunların önemi kalmıyor az da küfür etmedim saçmalık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lgzzsy -- 3 Ekim 2010; 21:50:55 >

• Gördüm ki EA yine PC' lere üvey evlat muamelesi yapmış.
  • abi napalım şimdi almayalım mı bu oyunu böyle şikayet ediliyorsa yandık
  • daha oynamamıştım o modu; demek hiç bulaşmamak lazımmış. Online oynamaya devam yani...
  • Oyun grafik ve gameplay bazında iyi ama kimse alınmasın gerisi boş! Hatta bomboş bir oyun olmuş!

1-Manager modda hemen kovuluyorsun!
    2-Be a pro modu adeta gereksiz olmuş amacı yok! Be a pro oynayacağıma hazırlık maçı yaparım kamerayı be a pro yaparım aynı şey! Ne farkı var?
    3-Türk ligine hiç özen gösterilmemiş!
    4-İspanyolca spiker yok!
    5-Klavye ile asisted,manual ayarı yapmaya izin vermiyor!

Kusura bakma ama next-gen diye grafik yağlaması yapmış sadece PC'ye o kadar! Key alacaktım vazgeçtim!
    Bu oyun asla orjinal alınmayı haketmiyor! Gamerenger ile paşalar gibi gönül rahatlığıyla korsan oynayabilirsiniz, üstelik de donma kasma çok çok az gamerengerde!

Sırada PES2011 var, hem Türkçe dil seçeneği eklenmesi- ki ilerki yıllarda mutlaka Türkçe spiker de yapacaklar!- hem de lisanslı turnuvaları ile daha iyi gibi duruyor!
    Sadece oyundaki futbolcuların sağa sola dönüşlerinde biraz daha çabukluk ve esneklik katmaları lazım ve atmosfer de katmaları lazım!
    Lisanslar da gelirse PES tadından yenmez!

• hemen kovulan kişilere soruyorum oyunu orjinal mi oynuyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangdaşire

Gördüm ki EA yine PC' lere üvey evlat muamelesi yapmış.

Konsolda da aynısı ;) ne şampiyonlar ligi var ne de uefa
    ben de bundan şikayetçiyim,pes'e geri dönüş yolu gözüktü sanırım
  • Be a Pro istiyorsan Pes , Career istiyorsan Fifa oynayacaksın arkadaşım bu kadar basit . Fifa'daki Career'in zevkini de hiçbirşey vermiyor vallahi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan*

Be a Pro istiyorsan Pes , Career istiyorsan Fifa oynayacaksın arkadaşım bu kadar basit . Fifa'daki Career'in zevkini de hiçbirşey vermiyor vallahi .

aynen katılıyorum. Pesi bal modu için fifayı lisans + manager mod için oynamak lazım.
  • FIFA'da Manager Mode oynarsanız farklı isim altında var.

Sırf Be a Pro modu için oynayacaksanız FIFA'yı hiç oynamayın bence.

Ondan çok daha güzel Manager Mode'u var, üstüne online var.. Mis gibi.

Bana göre tek eksiği ünlü oyuncular dışında oyuncuların yüzlerinin birbirine benzememesi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.