Şimdi Ara

bedava ogamede subay commander alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle bu parayla istediğinizi yapabilirsiniz knight silkroad gibi oyunlarda premium alabilirsiniz haydi başlayalım
    konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama yöntem kesinlikle legal
    Bütün herkezin dikkatini çekicek bu konuya hemen başlıyalım .
    www.paypal.com a girip ardından ’’sign up’’ tıklayın.sonra karsınızıa cıkanları doldurun e-mail dısındakileri sallayın . Çünkü oraya yazdıgınız e-mail hesabı siniz paypal hesabınız olcak . (ama doldurun tabi) . Bunları yaptıktan sonra en sonda kredi kartı ismi ve numarası istiyo . Kredi kartı bölümü çıkınca üstteki paypal resmine basın ve ordan çıkın . Merak etmeyin aktivasyon kodu yinede gelicektir . Aktivasyon için postadaki linke tıklayıp paypal hesabınızı aktif edin

E-Postanıza gelicek aktivasyon linkine tıklayın . Paypal la artık şiimiz bitti
    Sonra AdBux - The Leader in Incentive Based Marketing linkine basın .ordan join now a tıklayın. Oradaki bilgileri doldurun paypal e-posta adres bölümüne paypal hesabı alırken hangi e-postayı yazdıysanız o e-postayı yazın normal e-posta adresinize de paypal e-postanızı yazın .
    Kayıt işimizde bittikten sonra adınızı ve parolanızı yazarak siteye giriş ( Login ) yapın . Giriş yapınca üstte MY ADBUX butonuna basın . O bölüm de bir adres çıkıcak o adres sizin adbux adresinizdir .

BROWSE ADDS deki linklere tıkladığınızda en üst sol köşede 30 dan geri ye doğru sayım olucak . Bu sayım bitince DONE$ e dönüşücek geri sayımın olduğu yer . Bunun anlamı o linki başarı ile gerçekleştirdiniz demek oluyor .
    Ama uyanıklık yapıp bütün linklere aynı anda basmayın silinebilirsiniz . Size önerim her link e tıkladığınızda ve o linkle işiniz bitince link sayfanızı kapayın . Kapadıktan sonra link sayfanızı ( ama DONE$ yazısını görmeden kapamayın ) başka bir linke tıklayın böle böle bütün linkleri teker teker bitirin .

Tüyo : Size benden bir tüyo browse ads de bütün linkleri tıklamayı ( teker teker ) bitirince tekrar yenile yapın arasıra yeni linklerde çıkıyor .
    KAZANCIMIZ

Günde 10 reklama tıklarsanız = $0.10!
    10 alt üyeniz 10 reklama tıklarsa = $1.00!
    Haftalık kazancınız = $7.70!
    Aylık kazancınız = $30.80

• YaLan bunLar hiçbirinin para verdiğini görmedim.
  • Bu direk düzenbazlığa forumda yayınlaman yanlış.
  • Dostum bunun ogame commander ile alakası ne?
  • düzenbazlık değil legal diyor zaten commender ile alakası da paypal ile commender alabilirsiniz,ben eskiden sro da almıştım ancak 2 ayımı almıştı saol paylaştığın için yöntem doğrudur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.