Şimdi Ara

bedava web hosting

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar aranızda 20 mb free web hosting veren bir yer bilen varsa emaillerinizi bekliyorum erkanneo@hotmail.com

• oguz
    adam mail atın demiş yaw :))
  • Mehmet, Oguz burada cevaplayarak iyi yapmış, buna herkesin ihtiyacı olabilir.
  • kardeşim ben mail falan atmam.biz bu foruma boşunamı giriyoz ya.zaten tasarım bölümüne kimse gelmiyor.al adresi veriyorum sana tepe tepe kullan.

www.brinkster.com (hemde30 MB)
  • ocatch sanırım 100 MB idi... ama kaç senedir kullanmadım belki azaltmışlardır...
  • piyasada bi suru var.ama en iyisi ocatch sanırım.
  • eğer istediğine yetecekse ben 10MB dağıtıyorum .. Hemde ücretLi hosttan aLdığıkLArımı.. Ama ücretsiz dağıtıyoruz.. istersenwww.sstrg.com u bi inceLe ..

SewgiLerimLe !! ..
  • eğer asp php hosting lazım değilse bir sürü yer var kardeşim.eğer asp php hosting var mı diye sorsaydınız anlardım.

bende önereyim bakalımwww.50megs.com , 20 dosyaya kadar upload imkanı veriyor.
  • max file size 1mb ??? bu ne yaw, kötüymüş ... adam gibi database koyamadıktan sonra adam ne yapsın php desteğini ...
  • sen ne sandın adam sana kafadan 10 mbyi hyiç sınırlamasız mı verecek specops kaerdeşim ben sana diyodumda inanmıyodun şimdi inandınmı
  • websamba.com arkadaşalr ... 30mb FTP ASP + sınırsız bandwith ...
    ayrıcaaa banner yok etme yoluda çok basit buldum ...
  • www.oakwood.com
  • [url]www.0catch.com[/url] 'a gittim ama yeni üye alımını durdurmuşlar freeservers a gidin diyorlar.[byes]
  • merhaba isteyen arkadaşlara web hosting için sponsor ayarlıyorum .. ilgilenen arkadaşlarhttp://www.hostinghizmeti.com a girip sponsorluk şartlarını okuyabilirler..

SewgiLerimLe !! ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.