Şimdi Ara

Beklentilerimi en iyi karşılayacak kulaklık. Bu 4ünden hangisi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: maddok90

öm gönderemiyorum, 2.el kısmını da açamıyorum; sanırım gsm istiyor, gsmi nereden girip onaylayacağımı bulamadım ne yazık ki

Profilim bölümüne gir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qraff

quote:

öm gönderemiyorum, 2.el kısmını da açamıyorum; sanırım gsm istiyor, gsmi nereden girip onaylayacağımı bulamadım ne yazık ki

Profilim bölümüne gir.

bulunduğun şehri istiyordur.profilim bölümüne gir ordan gir şehirin adını.kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuttFTS.

Bu arada senin sahne dediğin şey yukarıdaki yazdığına bakılırsa, enstrüman ayrımı. Sahne daha çok neyin nerde olduğu, mesafe ile ilgili.

Enstrüman ayrımı kesinlikle W3te çok daha iyi..

Ayrıca evet izolasyon ile sahnenin alakası var denilebilir, fakat W3ü kesinlikle sahnesi/havası dar veya basık şekilde nitelendiremem.

quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

quote:

Orijinalden alıntı: batman19

bence alakası yok,hemen hepsinde başarılı olması lazım...sahnenin çok geniş olması klasik müzikte işe yarar sadece...sen birde w3 dene ie 8 den nefret edebilirsin...

Yorumlarda sahne konusunda IE8'in W3'ten iyi olduğu söyleniyor W3'ün sevmediğim yanı tizlerinin sivri olması bu beni çok rahatsız eden bir durum ayrıca W3'ün izolasyon konusunda daha başarılı olmasından dolayı sahneden kayıp yaşanması gerekmez mi?

Yorumlarda IE8 enstrüman ayrımında daha iyi olduğu söyleniyordu, W3'ün ise tiz ve izolasyonda iyi olduğu söyleniyordu. Gerçi herkesin müzik kulağı farklıdır bir dinleyici için IE8 daha iyidir bir başka dinleyici için W3. Bu iki kulaklığı çok iyi inceleyip test eden ve aralarındaki farkı bilen bir kullanıcı yok galiba bu forumda. Benim sahneden aradığım parçayı dinlerken bütün aletlerin sesini duymak, açıkçası IE8'de çok rahat duyuyorum diğer kullanıcılar ne düşünüyor bilmiyorum ortada görünmüyorlar.

• ben ikisini de bir süreliğine sahiptim woo2y de de vardı
    ve şunu söyleyebilirim w3 te şarkılarda ne kadar çok enstruman varmış diyorsunuz ve hepsinin sesi yakından ama farklı yerlerden geliyor
    ie8 de ise -özellikle keman ve üflemeli çalgılarda-sesler o kadar gerçekçi geliyordu ki baya hoş bir duyguydu ama ilginçtir sesler uzaktan gelmelerine rağmen kaynaklar o kadar bir birinden bağımsız değildi yani uzak ama yakın yerleden geliyordu
    umarım bir fikir vermiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsn141

ben ikisini de bir süreliğine sahiptim woo2y de de vardı
    ve şunu söyleyebilirim w3 te şarkılarda ne kadar çok enstruman varmış diyorsunuz ve hepsinin sesi yakından ama farklı yerlerden geliyor
    ie8 de ise -özellikle keman ve üflemeli çalgılarda-sesler o kadar gerçekçi geliyordu ki baya hoş bir duyguydu ama ilginçtir sesler uzaktan gelmelerine rağmen kaynaklar o kadar bir birinden bağımsız değildi yani uzak ama yakın yerleden geliyordu
    umarım bir fikir vermiştir

Enstrüman çeşitliliğinde W3-IE8 arasındaki fark nasıldı uzak yakın olayı haricinde.
  • çok karşılaştırma fırsatım olmadı çünkü birbirnden farklı zamanlarda sahiptim
    ama şunu söyleyebilirm ie8 ile w3 arasında pek büyük fark yoktur gibime geliyro fakat dediğim birbirnden ayrık olması durumu w3 ü enstruman çeşitliliği daha çokmuş gibi gösteriyor belki ie8 daha ayrıntılı veriyor bile olabilir ama o ayrıntıları hep bir yerden geliyor-sana uzak ama birbirlerine yakın-
    benim ie8 i satma sebebnim ise basları iyi fazla ama mid kısmına yakın olanları zayıf kalıyor ve çoğu zaman bir uğultu gibi geliyordu w3 te ise hızlı vurgulu ve pek uğultu yoktu ama ie8 tiz uzantısı diyebileceğim şey yani keman üflemeli çalgılardaki gerçekçilik-ne diyeceğimi bilemiyorum-çok hoş bir şeydi elinizde varken keyfini çıkarın derim :) tabi w3 ile aralarında gece gündüz kadar fark yok orası ayrı
    izolasyon olarak arada baya fark var bunu ben de söyleyebilirm
    @muttfts ile de beraber dinledik onunda fikrini sormak lazım

• W3'ü denemek isterdim ama Konya'da bu imkan dahilinde değil burada IE8 kullanan belki tek benimdir İstanbul Ankara gibi bir ilde olsaydım mutlaka denerdim. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim tsn141
  • Buraya da yazayım çünkü gelecek yorumları merak ediyorum,

http://www.head-fi.org/forum/thread/219599/vsonic-r02-vs-jvc-marshmallows-vs-cx300-anyone
    Bu kulaklık forumunda cx 300, Vsonic'ten açık ara önde gitmiş, tek başlıkta da değil birden fazla başlıkta deneyen insanların kulaklığı burada övüldüğü kadar sevemediği ve cx 300'ün yine çok daha iyi olduğuna yönelik yorumlar da okudum. Açıkçası cx 300 beni aşar, 110 lira para bayamam ben o alete; o fiyat sahasında en iyisi olduğuna yönelik yorumlardan sonra Vsonic sipariş ettim; ama cx 300den iyi olduğu iddiası araştırdıkça biraz balon gelmeye başlıyor bana. Kulağa oturmadığı, bu yüzden izolasyonu beceremediği için ep-630 tercih edilmiş örneğin, geldiğinde ben de test edebileceğim.

• Diğer konuya da yazılmış fakat buraya da yazalım yanlış bilgi olmasın;

O incelemedeki Vsonic R02nin düz modelidir. Forumun tamamının konuştuğu ise Vsonic R02-ProII diye geçen modeldir. (Pro bile değil ProII) Doğru şekilde aratırsanız, daha doğru bilgiye ulaşacağınıza eminim

quote:

Buraya da yazayım çünkü gelecek yorumları merak ediyorum,

http://www.head-fi.org/forum/thread/219599/vsonic-r02-vs-jvc-marshmallows-vs-cx300-anyone
    Bu kulaklık forumunda cx 300, Vsonic'ten açık ara önde gitmiş, tek başlıkta da değil birden fazla başlıkta deneyen insanların kulaklığı burada övüldüğü kadar sevemediği ve cx 300'ün yine çok daha iyi olduğuna yönelik yorumlar da okudum. Açıkçası cx 300 beni aşar, 110 lira para bayamam ben o alete; o fiyat sahasında en iyisi olduğuna yönelik yorumlardan sonra Vsonic sipariş ettim; ama cx 300den iyi olduğu iddiası araştırdıkça biraz balon gelmeye başlıyor bana. Kulağa oturmadığı, bu yüzden izolasyonu beceremediği için ep-630 tercih edilmiş örneğin, geldiğinde ben de test edebileceğim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.