Şimdi Ara

Beleştepe hakkındaki görüşleriniz nedir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beleş biletiniz gibi beleştepeniz de artık yok

Ulan biri havaya kurşun siksa beleş diye atlayacaksiniz bu gidişle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ηihat

Bence stadta 50-60 kisilik bir tribun ayrilsin. Oraya belestepe tribunu denilsin. Ve her mac maddi durumu yeterli olmayan farkli taraftarlar alinsin. Bilete para veremeyecek durumda olan Besiktasli kardeslerimiz de takimi canli canli izleyebilsin. Hem de Inonun yillardir sahip oldugu bir manevi degeri yasatilmis olur.

Maddi durumu kimin iyi, kimin kötü nereden bileceksiniz?

Öyle birşey olsa tabii ki harika olur fakat bunun yapılabilirliği imkansız.

Herşeyi suistimal eden bir milletiz, öyle bir yeri de her türlü katakulli ile kolayca suistimal edeceğimiz zaten kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Beleş biletiniz gibi beleştepeniz de artık yok

Ulan biri havaya kurşun siksa beleş diye atlayacaksiniz bu gidişle

Herkes beleş biletçi zaten sayımız 100.000'i geçti.10.000 kişilik yerde bi bitmediniz

• Konuyu açan zihniyeti de belestepeyi savunan zihniyete de hayran kaldım.

• Bazi fikirleri gordukce hayret ediyorum, tamam belki insan beyninin su anda tamami kullanilamiyor ama bu durumda bile bir beyinden cikip cikmadigi endise yaratacak fikirler goruyorum.

• AsiKüleyhan A kullanıcısına yanıt
    Ben LiG TV'yi Sensenbeş inç LED Tivimde Cek Denyıls içerek, 400 m^2 banyosu olan evimin terasında izliyorum. Para çok geldi 2 tanede köle tuttum, maldivlerden getirttiğim palmiye dallarıyla yelpaze yapıyorlar. Ben şimdi halk değil miyim? Zurna mıyım ben? Zonta mıyım?

HALK = FAKİR demek değildir, bu ikisinin tamamen farklı şeyler. En kısa sürede farkını anlamanız dileğiyle.

İPUCU: Çarşıyı savunuyorsunuz, yaptığı bazı eylemlere bakın halkın ne olduğıunu anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayki

Ben LiG TV'yi Sensenbeş inç LED Tivimde Cek Denyıls içerek, 400 m^2 banyosu olan evimin terasında izliyorum. Para çok geldi 2 tanede köle tuttum, maldivlerden getirttiğim palmiye dallarıyla yelpaze yapıyorlar. Ben şimdi halk değil miyim? Zurna mıyım ben? Zonta mıyım?

HALK = FAKİR demek değildir, bu ikisinin tamamen farklı şeyler. En kısa sürede farkını anlamanız dileğiyle.

İPUCU: Çarşıyı savunuyorsunuz, yaptığı bazı eylemlere bakın halkın ne olduğıunu anlarsınız.

Ben sana halk değilsin demiyorum ki.Fakirler de halktır onlar için olmalı

• AsiKüleyhan A kullanıcısına yanıt
    Halk olmak zenginlikle fakirlikle alakalı değildir diyorum, sen gelmiş fakirler de halktır diyorsun. BRAVA!
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiKüleyhan

quote:

Orijinalden alıntı: gral_gobra

Beleştepeye falan gerek yok, parası olan girer tribünden izler. Parası olmayan taraftarlarımız da TV'den izler.

Benim cebimde para olmadığı zaman hiç beleştepeye gitmedim, gobra'yı kırdım TV'den izledim.

Beşiktaş HALKIN takımıdır bizim ligTV'ye verecek paramız yok kusura bakmayın.Beleştepe olmalıdır.Paranın konustugu taraftar istiyorsanız tercih edeceğiniz renkler bellidir

Lig tv anketine göre en fazla lig tv kullanan Beşiktaş taraftarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar beleşe öyle bir alışmış en ufak bir şeyde savunma moduna geçip alınıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiKüleyhan

quote:

Orijinalden alıntı: Ayki

Ben sana halk değilsin demiyorum ki.Fakirler de halktır onlar için olmalı

Ne yani zengin de halktır fakir de halktır fakat fakir daha halktır.. Bu mu yani?? Yeter artık şu forumda zenginlerin haklarını savunacak bir yiğit yok mu:? Neyse parası veririz gerekirse..

• Gökkafes'te maçlar beleştepedekinden daha güzel görünüyor.Tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mfk

Gökkafes'te maçlar beleştepedekinden daha güzel görünüyor.Tavsiye ederim

Paramız yok o kadar FikretOrman izlesin orda

• Madem konu açılmış buyrun size bir yabancının gözünden mini Beleştepe belgeseli

• Gençler Ritz Carlton da izleyin orasida beleştepe sayılır

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.