Şimdi Ara

Belgesel Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

KÖPEKLERİN GİZEMLİ DÜNYASI

Merhabalar.. genelde öyle belgesel vs.. izlemiyorum ancak 2 adet kangal 1 adet kafkas çoban köpeğim var.. Bugün beni yılandan korudular belkide canımı bile artık onlara borçluyum.. bu sebeple onları en iyi şekilde anlamaya doğalarını bilmeye ihtiyacım olduğunu düşündüm.. bana tüm işlerimde yardım eden her gece canımı ve malımı koruyan derdimi tasamı dinleyip tuttuğum işçimden daha çok çalışıp sadece sevilmek ve beslenmek isteyen köpeklerimle ilgili cnn de çıkan ancak izleyemediğim sonuna yetiştiğim KÖPEKLERİN GİZEMLİ DÜNYASI isimli belgesel.. her link kabulümdür belgesel bbc yapımı bulabilirseniz birtek siz bulursunuz hadi konu dışı yardım edin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İngilizcem mevcut ancak ailece izleyeceğiz türkçe çevirilisini bulmak mümkünmü .s yinede teşekkür ederim uğraşmışsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HollandHolland90 -- 7 Ağustos 2014; 1:21:30 >
  • Trt`de kangallarla ilgili belgesel yayınlamıştı.İzlemediyseniz tavsiye ederim.

• CNN henüz yayınlamamış türkçe içeriklisini.Ama Köpeklere fısıldayan adama bir bakın derim oda iyi bir belgesel
  • quote:

Orijinalden alıntı: injun

Trt`de kangallarla ilgili belgesel yayınlamıştı.İzlemediyseniz tavsiye ederim.

Onu izleme fırsatım oldu ancak kangalları yalla beslediklerini görene kadar izleyebildim malesef belgeselden çok anadoludaki çobanların köpeklerine davranış biçimlerini konu alıyordu gibi.. ben parça etli kuru mama ve hergün + olarak yaş mama bunun yanında meyve ve et veriyorum.. köpeklerime insandan çok değer verdiğim söylenebilir.. benim tek eksiğim istediğim videodaki köpeklerin yapıları.. ben sonuna yetistim mesela pati ver dediğinizde sağ patisini veriyorsa sağdık sol pati daha asabi gibi.. terimler olduğunu farkettim.. bu yuzden ilgimi çekti ancak türkçesini bulamıyorum malesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HollandHolland90 -- 7 Ağustos 2014; 1:32:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Sam

CNN henüz yayınlamamış türkçe içeriklisini.Ama Köpeklere fısıldayan adama bir bakın derim oda iyi bir belgesel

Çok teşekkür ediyorum cnn yayınlayana kadar sanırım onunla vakit geçireceğim iyi akşamlar ilginiz için tekrar teşekkür ederim..

• HollandHolland90 H kullanıcısına yanıt
    bulursanız haber verin arkadaşlar bende izleyemedim yarım kaldı çok ilgi çekiciydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzZzhnn

bulursanız haber verin arkadaşlar bende izleyemedim yarım kaldı çok ilgi çekiciydi

Aynen oldukça hoş belgesel film tadında konuyuda yukarıya taşımış olalım

• quote:

Orijinalden alıntı: HollandHolland90

quote:

Orijinalden alıntı: ogzZzhnn

Aynen oldukça hoş belgesel film tadında konuyuda yukarıya taşımış olalım

yukarı yukarı :D
  • bletific B kullanıcısına yanıt
    bu çok iyi oldu =) çok teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.