Şimdi Ara

Ben yokken birisi konu açmış acill bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben evde yokken birisi konu açmış ibrahim41 dolandırıcı diye soruyorum size neredeyse 3 yıl oldu benim buraya üye olalı hiç kimseyi dolandırmısmıyım ?????* soruyorum yaşım 16 banka hesabım yok hangi hesaba yatırmışlar parayı adam konuyu acmıs sonra silmiş allah aşkına eger bunu yapan salak kimse buyursun hodri meydan smulation@hotmail.com msn adresim ekleyin konuşalım böyle bir konuyu açan salk insan ileee

• lütfen kim böyle saçmalıgı yaptıysa söylesin ben o süre safında evde bile deyildim böyle birşeyi yapma geregi nedir bilmek istiyorum ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim41

lütfen kim böyle saçmalıgı yaptıysa söylesin ben o süre safında evde bile deyildim böyle birşeyi yapma geregi nedir bilmek istiyorum ???

AslanSh0k.

Alihan C.
  • ya kardeşim salk salk konuşmasın alihan arkadaşına söyle ben onu dolandırdımmı ya tanıyan tanır olum beni yanlış anlama yüzünden itemin gitti vermedimmi olum o arkadaşında töbe töbe
  • 13 yaşındayken bu forumda ne işin vardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escoteric

13 yaşındayken bu forumda ne işin vardı?

13 yaşındayım herşeyin farkındayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRomst3r

quote:

83'lüyüm ..xte güçlüyüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThunderAndBlood -- 1 Aralık 2009; 20:59:10 >
  • he açtı herkes kavgada söylenmeyecek şeyler söyledi vallah hiç sevenin yokmuş
  • ya 13 yaşındayken bu frumda anca yorum yapıyorum sadece bu sene char alıp satmaya başladım ve 2.5 sene önce yorum bile yapmıyorum denecek kadar az ben onu demiyorum bu adamın böyle bir saçmalıgı üstüme atma nedenini merak ediyorum ???????
  • quote:

Senin gibi boş yazmıyor en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Оzan

quote:

Haklısın dostum. Bunların bir yerleri tavan yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRomst3r

quote:

post kasmak için konuşma sus birazya madem büyüksün sus az lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Оzan

quote:

• sakin ol sen birşey yapmadıysan problem yok
  • Arkandan az atıp tutmadılar ama kimin açtığını hatırlamıyorum.
  • ya kimin actıgını buldumda olay anlatıym ben +70 char arıyordum 5 gb ye bulanada 7 gb verecektim adam arkadaşı da 2 gbye +73 rogue satıyormus fs si yok bende daha iyi char buldum daha uygun fiyata onu aldım tabi adam bana demedi charı aldım sana daha pahalıya satacam diye adam bana diyor sen charı hani alacaktın filan diye salak salak
  • Yaşım 13 mayısda 14 üme giricem 9 yaşından beri bu forumu kulanıyorum saçma sapan yazanlar olabilir, onlar ilk önce yazdıkları mesaja sonrada beyin yaşına baksınlar.(9 yaşından beri 3 4 profilim ban yedi neden?Bazı i. kopuğa sövmekten dolandırıcılara laf etmekten. Merak etmeyin ki yaşım 13 olmasına rağmen akıl yaşım 17 18 gösterir)
  • cok mutevazisin.
  • burada benden bahsediyorsak , öyleyimdir.Rica ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.