Şimdi Ara

bence..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzunca bir süredir ( neredeyse 4-5 yıldır ) girmemiştim bu siteye,daha da eğlenceli olmuş

Bence sevgi;karşı cinse hissedilen kalp biçimindeki sevimli pofidik birşey.Ve "Sevgi" tekbaşına olduğu yerde duruyor,o yalnız kalırsa uzaklara gidiyor.Bu yüzden yalnız kalmaması lazım,kendini yalnız hissetmemesi lazım.Arada bir saygının onu ziyaret etmesi gerekir,egosu güçlensin diye."Saygı" bir sayfaya yazılmıs düz yazı bir kural dizini gibi. Sonra o gider gitmez hiç boşluk vermeden hemen yanına güven uğramalı,sarsılmasın diye tutmalı omuzlarından."Güven" sarılabilen birşey kolları var ve gülümsüyor hep.

Eğlence gelmeli yanına arada bir ,"Eğlence" şımarık, şekli ve rengi sürekli değişebilen küçük komik birşey.O aslında istediği kadar gelebilir sevginin yanına.Tam eğlence oradan henüz ayrılmışken hemen heyecan koşarak gelmeli."Heyecan" zig-zag şeklinde hafif çapraz duran birşey,kalbin ortasından geçiveriyor aniden ve bizim bu pofidik kalp neye uğradığını şaşırıyor ama kendine geldiğinde ,oralardan güzel birşeyin geçtiğini biliyor.

Bir de hiç yanından ayrılmaması gereken birşey var; "Sevgi" ama diğer sevgi.Besleyicilerin arasında mesaisi en uzun olan, diğer sevgi.O yanında olduğu zaman, iki pofidik kalp birbirlerine dokundukça tatlı şeyler hissedip,muzurluk yapabilirler..ve sonsuza dek mutlu yaşarlar..

erkeklerin çoğu okuyunca -"heh! tam kız yazısı" dicekmiş gibi geliyo ya neyse.. içimden geçeni yazdım işte!

• Eline yüreğine sağlık.Ayrıca yazı gönülden koptumu cinsiyeti olmaz.Kalp cinsiyet taşımaz
  • Öncelikle hoşgeldin.

Güzel bir yazı çıkmış yüreğinden. Unutmamak lazımki aşklar bitmek için başlar. Kalıcı olan sevgidir.

Aşkı oluşturan önemli değerler saydıkların. Sevgi, saygı, eğlence, heyecan ve tutku. Birisi olmayınca yapmacıktır o aşk, zaten başlamadan bitmiştir. Sadece eğlencedir artık o. Aldatmacası ve hilesi bol bir oyun haline gelmiştir. Aşkda bir oyundur ancak, hayattaki en heyecan veren, en zevkli ve en unutulmayacak oyundur ve kazananı tek kişi değildir.

Umarım herkes doğru aşkı yaşar. Sevgiyide, saygıyıda tutkuyuda bu aşk ın içinde tutar.
  • tam bir kız yazısı

ama hakkatten guzel olmus olmus.hatta

"Bence sevgi;karşı cinse hissedilen kalp biçimindeki sevimli pofidik birşey"

cumlesi cok hosuma gitti
  • valla freesprit ben erkek oldugum ıcın hicbisi anlamadım ama ruhumu dınlendırdın aksam askam be

msn adresın varsa verde sen konus ben dınlerım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Mirliva. -- 13 Temmuz 2006; 19:11:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.