Şimdi Ara

[BENCE] Lig Tv Spikerleri Maçları Yanlı Anlatıyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce penaltı yapıyor binya ( artık nasıl yazılıyorsa ) direk pozisyonun tekrarını izlemeden " pozisyonu dışarda gördüm" diyor..

ayrıca hakem de bir garip.

• Ne sandın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fernandes, gökhana kızdı dedi tekrarda birşey görmedim. Bildiğiniz taraflı anlatım.
  • aynen öyle adam suratına bakmadı oyun sogumasın diye direk köşe vurusuna gitti
  • hatta eliyle sağ bacağına vurup tüh hareketi yaptı değil mi nasıl kızdıysa artık

• Galatasaray gol attığında spikerin bağırmasıyla, Bjk ve Fb gol attığında bağırması arasında bir dünya fark var.
  • Mustafa pektemegin pozisyonuna da iste ofsayt dedi ki alakasi yoktu. Hakem yanlis bayrak kaldirmis olabilir tekrari gosterirken ofsayt diyor ya

• bunlar kime neye hizmet ediyo anlamıyorum .s
  • Hepsi mikrop..İşsiz ve aç kalırlar inşallah...
  • Ben kac defa aradim Digiturk'u, seyrettigim Besiktas maclarindaki spiker secenegini degistirmek istiyorum diyorum, oyle bir uygulamamiz yok beyefendi diyorlar, o zaman neden benim seyrettigim maclari GS'li spikerler anlatiyor diyorum, guzel makara oluyor, daha sonrasinda da sikayet olarak kayit altina aldiriyoru, belki ise yarar siz de yapin.

• Benim uyuz olduğum ligdeki yıldızları kendi ürünü olarak benimsemişler abartabildikleri kadar abartıyorlar. Drogba dönüyor bir topa vuruyor top 10 metre uzaktan gidiyor offf nasıl döndüde nasıl vurduda ballandıra ballandıra. Aynısını q7 bizdeyken onada yaparlardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Ben kac defa aradim Digiturk'u, seyrettigim Besiktas maclarindaki spiker secenegini degistirmek istiyorum diyorum, oyle bir uygulamamiz yok beyefendi diyorlar, o zaman neden benim seyrettigim maclari GS'li spikerler anlatiyor diyorum, guzel makara oluyor, daha sonrasinda da sikayet olarak kayit altina aldiriyoru, belki ise yarar siz de yapin.

güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Ben kac defa aradim Digiturk'u, seyrettigim Besiktas maclarindaki spiker secenegini degistirmek istiyorum diyorum, oyle bir uygulamamiz yok beyefendi diyorlar, o zaman neden benim seyrettigim maclari GS'li spikerler anlatiyor diyorum, guzel makara oluyor, daha sonrasinda da sikayet olarak kayit altina aldiriyoru, belki ise yarar siz de yapin.

Hocam bakın yemin ederim keşke kanıtlayabilsem..

10dan fazla telefonla şikayet
    Sayısız internet üzerinden şikayet ettim..

Bana inanmıyorlar , hatta ailede biraz dalga konusu oldum lakin artık sıkıldım .. Kafayı yemek üzereyim maçta aynı şeyleri söylemekten,sürekli Beşiktaş'ı ötekileştirmelerinden sıkıldım artık! Cidden bilerek yapıyorlar ona kanaat getirdim..

Arkadaşım Ertem Şener'in moderatörlüğünü beğenmesemde,kişiliğini beğenmesemde!
    Adam her maçı , her takımı aynı şekilde anlatırdı.. Oyuncu dostuydu , sürekli iteklerdi seyirciyi ..
    Emre Tilev zaten bu adamı bilmeyen Beşiktaşlıyım demesin..

Kopartırdı ya...

Yani beni dinleyen Sadece Beşiktaşlılar değil , Galatasaraylılar,Fenerbahçeliler de şikayetçi.. Adamlar ruh gibi..

*Futbol çok güzel bir duygudur ,süperdir , türk futbolu süper , binya ofsaytta düştü , almeida da çok düşer , felaket düşer .. Fernandes çok durgun çook. Beşiktaş kaybetti topu ve 120 dakikadır beşiktaş top kaybediyor.. Veli çok iyi başladı , umarım devam eder aaaahh neyazikki nazar deydirdik değil mi? hahahhaa
    binya ofsayt , BİNYAAAA yapma .. Almeida gol , harika gol , süper feci bir gol .. sakatlanıyor sürekli ama atıyorda..bu arada beşiktaş gol attı ama çok kötü bir gol yani yense dahi bilmiyorum güçlü bir takıma kaybeder gibi.. penaltımı değil değil penaltı değil fernandes dışarda.. hakem ... ii.." hakem ..

Alın size Lig tv spikeri oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Fernandes, gökhana kızdı dedi tekrarda birşey görmedim. Bildiğiniz taraflı anlatım.

Aynen ya bende baktım pozisyona yok öyle bişey ferdi kafayı bükmüş paşa paşa korneri kullanmaya gidiyor
  • Bunlara her ay 70 tl veriyorum maç izlemek için hala benim takımın %100 penaltısını tekrarını izlemeden dışarda diyor. Rengini çok belli ediyorsun lig tv akıllı ol !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.