Şimdi Ara

bende 3k kervanına katıldım :( (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: doganreis

oy oy oy!! korktum şimdi.. günlük açıyorum ama arada sırada 3 4 gün yattığı oluyor.. gerçi falcon cihaz ama ne olur ne olmaz..

yapmayın abi benimki varsayım. 3K görmemek için asosyal olup Xbox a bağlanmayın benim yüzümden
  • :)) ya galiba en iyisi sıfır bi tane falcon boardlu arcade almak olacak.. bu 3klıyı da hdd hariç elden çıkarıcam :(( ama yine de tırsıyorum ya.. ne acaip şey yapmışlar yahu oynamaya korkuyoruz resmen
  • Ben de dakikalar önce 3k gördüm, ama hata kodu yazmıyor bir yerde nerede göreceğim o kodu ? Daha martta almıştım makinayı :/
  • abooew gettı o zaman benım cıhaz da uzun suredır acmadım bu ara herhal 3k gorme ayları.xboxımızı buzdolaplarında saklayalım barı :P
  • çok saçma bir mantık bu, ben 2 ay cihazı açmadığımı bilirim, haftanın üç günü 4-5 saat oynarım bazen 1 hafta hiç dokunmam, ama hiç bir problemle karşılaşmadım tam gaz devam
  • Benim ilk Premium Pack'te 3K'dan gitmişti. Buzluğa koymuştum bi yarım saatliğine valla buz gibi çıkmıştı (sanki nasıl çıkacakta buzluktan)

Denedim açılmadı konsol yine gecenin 4'ün de banyodan havlu aldım sardım konsolu iyice 15 dakika falan diyorlar havluyla sarılı tutun diye ama ben PC'ye dalmışım 30 dakika falan rahat havluya sarılı durdu konsol sonra açıldı cidden ama yine dashboard'da olsun oyunda olsun donmaya devam ediyordu konsol.

Odanın ortasında konsolu havluya sarmışım o anda bizimkilerden biri gelse odaya kıyamet kopardı.

• 1 gün geçmesinki 3k haberi almayalım ne oluyor böyle yaw

Geçmiş olsun noxy ve Can Yücel

2006 üretim ve sağ kalanlar diye bi konu açacağım yakında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 4 Ağustos 2008; 14:56:33 >
  • Şimdi baktım hata kodu 0020 imiş

@JOSEPH_STALin
    Sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanYücel -- 4 Ağustos 2008; 14:57:00 >
  • ilk üyede ben olacam

01.06.2006 NTSC-J

quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

1 gün geçmesinki 3k haberi almayalım ne oluyor böyle yaw

Geçmiş olsun noxy ve Can Yücel

2006 üretim ve sağ kalanlar diye bi konu açacağım yakında

• aynı kaderi paylaşıyoruz :( benim hata kodu da 0020 :( senin nasıl oldu bi anda mı yoksa belirtileri var mıydı donma vs ? havalar ısındı bütün xboxlar tehlikede :P

quote:

Orjinalden alıntı: CanYücel

Şimdi baktım hata kodu 0020 imiş

@JOSEPH_STALin
    Sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: noxy

aynı kaderi paylaşıyoruz :( benim hata kodu da 0020 :( senin nasıl oldu bi anda mı yoksa belirtileri var mıydı donma vs ? havalar ısındı bütün xboxlar tehlikede :P

quote:

Orjinalden alıntı: CanYücel

Şimdi baktım hata kodu 0020 imiş

@JOSEPH_STALin
    Sağol

Hayır önceden hiç donma vs. hiç bir şey olmazdı açınca pat diye 3k verdi, neye uğradığımı şaşırdım resmen. Belki görüntü kablolarındandır diye bir umut baktım ama...

Düzeltme: Bu arada Harddisksiz 3k görmüş pal premium makinalar ne kadar eder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanYücel -- 4 Ağustos 2008; 16:22:19 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.