Şimdi Ara

beramus xıgenon hangi severde daha güçlü? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • öle bişe yapsalar önüne geleni almazlar zaten.bence öle bişi olursa savasa girmek için lvl sınırı 55 olmalı hep savaslar zevkli gecer ..hemde teknik acıdan daha rahat olur (lag..dc fln)

bencede bu doğru eziklerin yüzünden hep insan lar yenilio bizim ölüsayımızı artırıyolar
  • bide biserverde sawaş oldupuzaman çok ağırlık oluyo 2 serverde beraber olunca yığılma az oolur bence
  • serverler arası sawaş olcak ve büyük sawaş 21 aralıkta
  • bence xgenon daha ii bi server beramus pek oynamadım ama dupe nin çok oldugunu duydum ama 62 lvl charın varsa beramustan kalman daha mantıklı
  • hiç bişi bilmeden konuşuonuz siteyede mi girmionuz severlar arası savai var ütelik turnuva şeklinde ares-diez
    xigenon-beramus serverları arsındaki savaşlardan sonra kazananlar arsında savaşlar olucak ama savaşlara sadece premium oyuncular katılabilior ve bi serverdan maximum 300 oyuncu katılacak ares-diez savaşında bilmiorum ama xigenon-beramus savaşında beramuslu oyuncular el morad xigenonlu oyuncular da karus olucak bende duperamusta oynayan biri olarak savaşı kazanamıcağımıza eminim zira salı günü dupe wipe olacak ve beramusun yarısı çıplak dolaşıcak :D
    (not beramusta 4 lvl 70 oyuncu vardır ayrıca delewel yapılan beramusun en ii adamı hotsauceda uzun bi aradan sonra serverlar arası savaşa katılacak die duydum)
  • aga ben houtsace i görmüştüm asasindio freedomun başkanıdimi ama adam ı hiç görmez oldum yok adını salwadore olarak değitirdimi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bremens

ama ranking e baktım xıgenonda 3 70 lvl beramusta 1 70 lvl war

xıegonda 3 tane lwl 70 yok daha fazla sadece elt clanınna bakmayın
  • hayırr clan ranking e bak beramus daha gelşmiş tir we piyasa bakımında nda daha zengin dir
  • aga ben onu ozaman için yazmıştım oda 3-4 ay önce
  • ama bizdeki adamlar taktiği oturtmuş hem el morad olsun hemde karus olsun işi biliyolar artık
    yani nasıl savaşacaklarını biliolar, beramusu bilmiom ama xgenonda savaşı almak biraz zor(ares hariç:)
    yani bence xgenon daha kuvvetli...
  • xgenon serverindaki orc lardaki elt clanı bu serverlar arasındaki savaşa sadece clan ahalisi olarak gidip kazanacak kapazitede arkadaşlar.ayrıca xgenenon da sadece 3 -5 dane 70 lvl deil bi dünya 70 lvl char var.bunun yanında 69lar 68ler 65lera kadar bir sürü char var.ve benim gördüğüm kadarıyla beramustaki arkadaşların kesinlikle şansları yok.onlara sadece tek diyeceğim clan rankingden elt clanına baksınlar ve program bulabiliyorlarsa onların üstündeki itemleri incelesinler ayrı ayrı.ayrıca bununla yetinmeyin cz ye gelin sadece 10dakka oturuon ve altdaki yazıları okuyun her bir elemanı en az 20 saniyede bir human indiriyor yani her sayfada en az 2 yada 3 eltlinin ismi var.ßence savaşa beramuslular savaşa bile girmeyin
  • beramus hiç şansın yok kaç bencede. tuttum seni kalimero
  • arkadasım sen ELT CLANINA BAK BAKALIM 3 TANE 70 MI YOKSA 7 - 8 TANEMİ
  • Serverlar arası savaş oldu bitti siz hala uyuonuz
  • tam bir komedi ya. zahmet edip ilk mesaja bakarsanız 13 Ekim 2005 17:23:56 yazdığını görürsünüz. o zaman için o kadar lvl 70 vardı doğru yazmış adamlar. şimdi bu mesajımı da okumayıp direk "sadece xxx clanında 3 tane level 70 adam var " yazanlar çıkar
  • onlarda kendilerine teketek te güveniyorlar mesela bi ''kunt,houtsace,aragorn44,carmen,) ama bunlardan xıgenonda da war mesela'' selnet,erzincanlı,aybars_tr'' bu arada ben czde selneti kestim:D
  • WAR MI BERAMUS GİBİSİ YAW
  • Arkadaslar xigenon ile atıp tutmayın 3-4 5-6 70 war die
    sadece elt clanında 8 tane 70 war gerisini siz dusunun... + clanda 65+ die biliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bremens

beyler benim beramusta 62 lvl asasinim var ve arkds larım xıgenondanda adam açmamı istediler xıgenonda mage açtım

beu forum xıgenon daki characterleri beramustaki caharcaterle sawaş yaptığını düşünerek çok merak ettim sizce bu hangi serverdaha ii caharcterlere sahip

bu arada bişi duydum serverler arası sawaş olcakmış! bu doğrumu????

hangi server daha güçlü bilmem ama savaş yapılcak o dogru geçen ay yapıldı ve serverlar arası savaşı ares kazandı ve savaşın en iyi clanına 2milyar coin ödül verildi
    yine bir savaş düzenlenecek fakat bu biraz farklı olcak mesala olmpiyanın elmorad ve karusları cyperın elmorad ve karuslarına karşı yani aynı serverın düşman ırkları omuz omuz savaşacak

• ne beramus ne xgenon tabiiki ares
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.