Şimdi Ara

BEŞİKTAŞA BAŞARILAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gördünmü farkı biz Bjk-Liverpool maçında BJK diyoruz birileri yine Liverpool demiş.
  • eleanor hocam tamam liverpool desin nolcakki..beni hiç rahatsız etmiyor mesela, belki bende fb yi ve gsyi desteklemediğim için rahatsız etmiyor beni ama adam fikrini söylemiş..
    şimdi bu adam liverpool dedi diye fbyi avrupada destekleyen bi beşiktaşlı arkadaşında fenerden desteğini çekmemesi gerek..

o onun görüşüdür bu da bunun görüşü..
  • Beşiktaş'a canı gönülden başarılar.
    Benim için burada,ılımlı mesajlara rağmen herkesi kendi zihniyetinde zannedip ortamı germeye çalışan Beşiktaşlıların olması veya Beşiktaşın zor ama imkansız olmayan muhtemel galibiyetinden sonra kimin tribe girip kimin girmeyeceği önemli değil çünkü ben Beşiktaşı avrupa maçlarında ülkemizin takımı olduğu için destekliyorum onlar için değil.Biraz da olsa milli duygulara sahip olan her insan avrupa maçlarında tüm Türk takımlarını destekler.Ve bunu yaparken kimseden izin alma ya da kimseyi samimiyetine inandırma gibi bir zorunluluğu yoktur.Bugüne kadar tüm kulüplerimizin avrupa maçlarını kaçırmamaya gayret ettim ve sonuna kadar da desteğimi koydum ve bir aksilik olmassa aynı durum bundan sonrada devam edecek.Dün geceki Fener maçını Bjk'li ve Gs'li arkadaşlarla izledik bu gece de aynı şekilde Beşiktaş için ekran başındayız

• Ben de liverpool u yensin istiyom ama nasıl yencek ya gerçekten çok zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Subsonic,Cdemir,Chordsolo

beni de ekle beni de

beşiktaş kazanır umarım.ama yenilirse de üzülmem.

can-ı gönülden başarılar yazıyım da samimiyetsiz sanmasınlar.

• UÇUR BİZİ KARTALIM

• inş alırız maçı

quote:

Orjinalden alıntı: Musthaffa

/>

UÇUR BİZİ KARTALIM

• Selamlar ;

Beşiktaş'a canı gönülden başarılar.Bu akşam şeytanın bacağını kıracak Allah'ın izniyle.

Gelelim sana @eleanor." Biz şimdiye kadar hiç Avrupa'da şöyle yaptık böyle yaptık diye konuşmadık " diyorsun.Bende sana soruyorum " ne yaptında konuşacaktın ? CL.'de sıfır puan aldığında mı çıkıp konuşacaktın ? Yıllarda Avrupa'da dağıttığınız puanlar için mi konuşacaktın ? Ayrıca konuşmayanları görüyoruz bolca forumda.Canı gönülden başarılarını tebrik etmekle beraber geçen seneki Newcastle maçından bu yana, özelliklede bu sene sizi susturabilene aşkolsun.Aranızda UTANMADAN-SIKILMADAN Fenerbahçe'yi Avrupa fatihi ilan edenlerde var İnsanların gözünün içine baka baka saf yerine koymaya çalışmayın, yemezler, çünkü hayvan terli

Kalan tüm maçlarında tüm Türk takımlarına canı gönülden başarılar.

Saygılarımla.

• quote:

Orjinalden alıntı: reef1905

Selamlar ;

Beşiktaş'a canı gönülden başarılar.Bu akşam şeytanın bacağını kıracak Allah'ın izniyle.

Gelelim sana @eleanor." Biz şimdiye kadar hiç Avrupa'da şöyle yaptık böyle yaptık diye konuşmadık " diyorsun.Bende sana soruyorum " ne yaptında konuşacaktın ? CL.'de sıfır puan aldığında mı çıkıp konuşacaktın ? Yıllarda Avrupa'da dağıttığınız puanlar için mi konuşacaktın ? Ayrıca konuşmayanları görüyoruz bolca forumda.Canı gönülden başarılarını tebrik etmekle beraber geçen seneki Newcastle maçından bu yana, özelliklede bu sene sizi susturabilene aşkolsun.Aranızda UTANMADAN-SIKILMADAN Fenerbahçe'yi Avrupa fatihi ilan edenlerde var İnsanların gözünün içine baka baka saf yerine koymaya çalışmayın, yemezler, çünkü hayvan terli

Saygılarımla.

samimiyetten bahsedenlere bakın...
    birisi sizlere biraz dokundurunca içinizdeki kini,şimdilerde ise haseti hemen döküyorsunuz ortaya.
    "ne yaptınız?" diye soracaksanız şuanki gruptaki puan tablosuna bakmamanızı,bir Türk takımı sizden daha iyi yere gelecek diye paniğe kapılmamanızı(en azından şimdiden) tavsiye edebilirim size...

• quote:

Selamlar ;

Saygılarımla.

1.Seni ayrı tutarım.Saygılı insansın AMA
    2.Kastettiğim büyük bir GS kesimidir doğrudur!
    3.Ben ise bu sevinci biz electra gibi ben gibi paylaşmaya hazırdık ve paylaşmıştık.Ama siz hem bizi hemde diğer her takımı dışladınız.Artık öyle değiliz.Keşke paylaşsak keşke maçlarımızı yanyana izlesek Avrupadakileri.Ama iş işten geçti.Siz yendikçe konuşacağınız için Ben hep bozguna uğramanızı istiyorum.8-10 tane felan mümkünse.Önceden böyle değildim.Zamanla belki geçer.Ama galibiyeti sevgiyi bölüşseydik ne saygımızı kaybederdik size ne de sevgimizi..

Eskiden Bu gelen TÜRKlerin ayak sesleriydi..
    Artık Cimbom bırak bunlar ayak işleri diyoruz..
    ve hep diyeceğiz.

• Başarılar
  • Selamlar ;

@eleanor bunlar senin şahsi fikirlerin, yazdıkların içerisinde beni bağlayan hiçbirşey yok.Eğer bir Fenerbahçe veya Beşiktaş, onuda geçtim herhangi bir takım taraftarı Galatasaray değildir Avrupa fatihi, Avrupa fatihi biziz derse o zaman kendi taraftarlığımı ortaya koyar gerekeni söylerim.Senin Galatasaray Avrupa'da bozguna uğrasın her maç dileğin seni bağlar, benim Türk takımları için duygularım değişmez.Her zaman, her yerde, gerekirse emin ol Galatasaray formamı giyip, destek verdiğim Türk takımının kaşkoluyla o takımın tribünlerinden canı gönülden desteklerim.Kimseden korkum, çekincem yok, olamazda.Bu saydıklarımın hepsini daha önce yaptım, yine yaparım.Söz konusu Türkiye ise destekleyeni değil, desteklemeyeni kınamak gerekir güzel kardeşim

Saygılarımla.

• quote:

Selamlar ;

@eleanor bunlar senin şahsi fikirlerin, yazdıkların içerisinde beni bağlayan hiçbirşey yok.Eğer bir Fenerbahçe veya Beşiktaş, onuda geçtim herhangi bir takım taraftarı Galatasaray değildir Avrupa fatihi, Avrupa fatihi biziz derse o zaman kendi taraftarlığımı ortaya koyar gerekeni söylerim.Senin Galatasaray Avrupa'da bozguna uğrasın her maç dileğin seni bağlar, benim Türk takımları için duygularım değişmez.Her zaman, her yerde, gerekirse emin ol Galatasaray formamı giyip, destek verdiğim Türk takımının kaşkoluyla o takımın tribünlerinden canı gönülden desteklerim.Kimseden korkum, çekincem yok, olamazda.Bu saydıklarımın hepsini daha önce yaptım, yine yaparım.Söz konusu Türkiye ise destekleyeni değil, desteklemeyeni kınamak gerekir güzel kardeşim

Saygılarımla.

Elbetteki benim fikirlerim ve beni bağlar

adım eleanor
    Ama sen dediklerimi iyi anlamamışsın emin ol okuduklarından.

• Selamlar ;

Öncelikle adını yanlış yazdığım için özür dilerim kardeşim.Konu dağılıyor, üzerinde ayrı topic açıp konuşmak lazım bence.Benim son sözüm ; BU AKŞAM CANI GÖNÜLDEN BEŞİKTAŞ'I DESTEKLİYORUM, 7 KASIM'DA FENERBAHÇE'Yİ.

Saygılarımla.
  • teşviklerle,

hakem oyunlarıyla,

parayla, gayri meşru yollarla Türk Futbolu' nun ırzına geçen, mahf eden

renkli takımların sempatizanlarının Beşiktaşımız' a başarılar dilemesi hiç gerçekçi değil,

uygun da değil.

Bırakın bu işleri, yalandan başarı dilemeyi,

dostu, düşmanı tanıyoruz.
  • tamam
    quote:

Orjinalden alıntı: molarrr

teşviklerle,

hakem oyunlarıyla,

parayla, gayri meşru yollarla Türk Futbolu' nun ırzına geçen, mahf eden

renkli takımların sempatizanlarının Beşiktaşımız' a başarılar dilemesi hiç gerçekçi değil,

uygun da değil.

Bırakın bu işleri, yalandan başarı dilemeyi,

dostu, düşmanı tanıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.