Şimdi Ara

Beşiktaşlıların Buluşma Noktası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gereksiz insanlar, gereksiz msjlar atıp tadını kaçırıyorlar artık.
  • ya arkadaşlar burası beşiktaşlı arkadaşların topiği değil mi?ben Galatasaralı olarak beşiktaşlı arkadaşların yorumlarını okumak için
    girdim ama baktım ki BJK lı arkadaşların mesajlarından fazla Fenerlilerin propagandaları var.lütfen arkadaşlar herkes birbirlerinin tuttuğu takımlara saygı duysun ve kendine ait topiclere mesaj atsın tabii ki bu benim şahsi görüşüm
  • Ah be güzelim aynalı sazanlar heryere atlıyor işte.
  • Spor bölümünün tadını bazı arkadaşlar iyice kaçırdı zaten, ama böyle giderse giremeyecekler birdaha
  • beyler ben bu konuda hiç bir ters kelime kullanmadım aksine aguney isimli kullanıcı bana küfür etti beşiktaşlıların topiği ise başkaları giremiyecekmi???
  • Evet evet negative
  • Kimbuyakışıklı insanları tahrik ediyorsun.İLk siz bu foruma şamp. fenebahçe falan yazdınız.Daha sonra sizin forumun basılması normal.İlk kimkimin forumuna kışkırtıcı şeyler yazmış mesaj tarihlerine bakın ve gerekeni yapın lütfen NEGATIVE BEY
  • yakışılkı bide başarısızlıklarınızı yazsana eminim yazdığın bu listeden daha uzun olacaktır
  • Şu tipsiz mi yakışıklı mı herneyse atın artık forumdan lütfen.Adam herkesi tahrik ediyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aguney

Şu tipsiz mi yakışıklı mı herneyse atın artık forumdan lütfen.Adam herkesi tahrik ediyo

YALNIŞ
  • Olm sana şunu sylyrm.Kim daha önce rakip takım forumuna girip onu forumdan atsınlar.Kabul mu lan
  • Tamam da senin gibi tartışma isteyen arkadaş dayanamaz(Bu arada dediğin şey 17:00 dan itibaren başlasın ok)
  • Olm ben bu forımdaki olayı diorum.İlk sen ve bi fenerli gelip laf attınız bu forumda.Sonra bende fb topicine girdim.Ama sen ilk siz başlattınız diyosun.O zaman baksınlar mesaj tarihlerine kim ilk kışkşrtmayıyaptıysa onu atsınlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aguney

Olm ben bu forımdaki olayı diorum.İlk sen ve bi fenerli gelip laf attınız bu forumda.Sonra bende fb topicine girdim.Ama sen ilk siz başlattınız diyosun.O zaman baksınlar mesaj tarihlerine kim ilk kışkşrtmayıyaptıysa onu atsınlar

Tamam sinirlenme kardeş.Gel senle barışalım.Çok istiyorum inan ki
  • Ok.Bak ama bu ikinci barışmamız.Üçüncüde barışmayız
  • Tamam ver elini.Bu son ok.Öpüyorum yanaklarından
  • aguney öpme onu o bir fenerli unutma!
  • Serdarer karışma sen böyle işlere bakıım.Aklın yetmez daha.AAAAAA
  • Ya öpecen ya kitlenecen bak
  • E N B Ü Y Ü K A N T E P B A Ş K A B Ü Y Ü K Y O K
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.