Şimdi Ara

beta server lütfen yardımmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu servera üyelik nerden alınıyo.ve bu server hakkında biraz bilgi verin lütfenn

• kimse cevap yazmamış .))
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Yusuf

kimse cevap yazmamış .))

Çok Zekisin
  • sen biliosan bizede söle daha çıkarmadılar galiba download ı ama 3-4 gibi çıkarırlar inşallah bende 70 lvl charla başlıyorum
  • Beta Server Üyeliğin 8 Temmuz İtibariyle Bitti.Üye Olmak İçin Yeni Açılan Accountlarda 20 level Altı Charlara Hata Veriyor Setleri Seçerken.Daha Önceden Üye Olduysan Oyuna Nasıl ve Ne Zaman Girerim Diye Soracaksın Onun Cevabı İse Önümüzdeki Günlerde Test Serverinin Dosyaları Oyunun Sİtesinde Yayınlanacaktır.Çok Yakında Geliyor Merak Etmeyin.
  • arkadaşlar bana sadece hangi siteden üyelik alındıgını söyleyin lütfen
  • BEN 3 GÜNLÜK BRONZE PREİUM LU İD İLE ÜYE OLDUM 3.GÜNDEN SONRA LVL DÜŞERMİ ADAMIM?
  • Üyelikler Oyun Üzerinden Power Up Store'den Alınıyordu ama 8 Temmuz İtibariyle Üyelik Alımları Bitti.
  • TEST serverına register bitmiştir. kayıt olanlar ilk denemeleri manyak itemlerle yapacak.. Bnm char lvl 50 olacak ( bronz var çünkü) ama itemler süper .. Örnek : tüm kıyafetler +8 shell , shard +8 DV +8 mesela :) hele yüzükler ROL +3 .. zaten bu itemleri anca test zamanında görebilirim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.