Şimdi Ara

Beyaz Eşya Üçlüsü !! Sizce Alınır Mı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Yakın zamanda buzdolabı, çamaşır makinası ve bulaşık makinası alacağım hayırlısıyla. En son, marka olarak bosch'a karar verdik. Yaptığım incelemeler sonrası şu üç ürünü birlikte almayı düşünüyorum, sizden fiyat/kalite/performans/arıza vb. Ile ilgili değerli yorumlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim.

Buzdolabı : KGN 57PW36 N = 2456 TL

Çamaşır Makinesi : WAS 24765 TR = 2122 TL

Bulaşık Makinesi : SMS 68L02 TR = 1309 TL

Toplam : 5887 TL ( bocsh katalogunda yazan fiyatlar)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrahasan

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Yakın zamanda buzdolabı, çamaşır makinası ve bulaşık makinası alacağım hayırlısıyla. En son, marka olarak bosch'a karar verdik. Yaptığım incelemeler sonrası şu üç ürünü birlikte almayı düşünüyorum, sizden fiyat/kalite/performans/arıza vb. Ile ilgili değerli yorumlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim.

Çamaşır güzel model.

Buzdolabı acaba XXL serilerinden mi baksanız?
    http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/buzdolaplar%C4%B1-ve-derin-dondurucular/xl-xxl-gard%C4%B1rop-tipi/KDN64VW20N.html?source=browse gibi...

Bulaşık alacağınız model budur.
    SMS68N02TR
    (ALmanya üretimi, iç zemini çeliktir)

• quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

Orijinalden alıntı: ultrahasan

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Yakın zamanda buzdolabı, çamaşır makinası ve bulaşık makinası alacağım hayırlısıyla. En son, marka olarak bosch'a karar verdik. Yaptığım incelemeler sonrası şu üç ürünü birlikte almayı düşünüyorum, sizden fiyat/kalite/performans/arıza vb. Ile ilgili değerli yorumlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim.

Çamaşır güzel model.

Buzdolabı acaba XXL serilerinden mi baksanız?
    http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/buzdolaplar%C4%B1-ve-derin-dondurucular/xl-xxl-gard%C4%B1rop-tipi/KDN64VW20N.html?source=browse gibi...

Bulaşık alacağınız model budur.
    SMS68N02TR
    (ALmanya üretimi, iç zemini çeliktir)

Bulaşık makinası önerinizi dikkate alacağım. Buzdolabında alttan donduruculu beyaz modelleri düşünüyoruz, XL modelleri şekil olarak begenmedik. Aslında KGN 57AW25 N modelini begenmistik, ben A++ olduğu için KGN 57PW36 N yi tercih ettim ama nasıl bir dolap olduğu konusunda fazla bir bilgim yok.
    Yardımınız için teşekkür ederim bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.