Şimdi Ara

beyler acil bakınnnnnnnnnnn!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler chara girdim girdim derken adam gemeden bi yazı geldi şöle delete character filan bende tamam dedim sonra chara giriyordu attı bu bann mıyyaaaaaaaaaaa ::(((((((((((((

• siteye login olup ogrenebilirsin ban olup olmadığını ama sanki bana oyuna girerken start yerine delete char a basmısın gibi geldi
  • yok yaws öle basmadım direk geldi :((((( ne olmustur cvppppppp
  • NO eğer ban yemiş olsan hiç girmez.
  • işallah oyunada girmiyor lanet olası
  • "canmert1907"Banlanman İmkansız Oyuna Bile Girmeden Nasıl Banlana Biliyorsun Yada Accaunt Girerken Banlandığını Anlarsın Olmadı Siteden Bakabilirsin Üşengeçliğin Yüzünden Topic Açtığın İçin Seni Kınıyorum ve Birdaha Böyle Topic Açmamanı Diler,Forumumuzu Kirletmememizi İsterim..
  • acuount ekranını tam olarak gösterirsen daha sağlıklı cevap verme imkanı buluruz.
    Ban ihtimalini düşünüyor isenwww.knighonlineworld.com siteye login olman yeter ban durumu varsa altta nedeni ile yazar
  • ara sıra öle yazı çıkar şimdi tekrar dene düzelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Errorİt

"canmert1907"Banlanman İmkansız Oyuna Bile Girmeden Nasıl Banlana Biliyorsun Yada Accaunt Girerken Banlandığını Anlarsın Olmadı Siteden Bakabilirsin Üşengeçliğin Yüzünden Topic Açtığın İçin Seni Kınıyorum ve Birdaha Böyle Topic Açmamanı Diler,Forumumuzu Kirletmememizi İsterim..

sayın abonemiz bu bir telefon kaydıdır aradığınız numara yanlıştır lütfen daha sonra tekrar deneyiniz teşekkür
    ederiz
    the person you have called can not to reech(burayı ben salladım reech die bi kelşime yok) at the moment pls try again later
    thank you

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhylar -- 7 Mayıs 2007; 21:33:43 >

• kanka banlanmış olamazsın çünkü banlansan serverların olduğu bölüme giremezsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: TraceGT

kanka banlanmış olamazsın çünkü banlansan serverların olduğu bölüme giremezsin

girebilirsin

gmler banlamadan once bazen bir yada iki saat sans werio sana itemlerini alabilmen için inn hostesten banlanan chara giremessin ama yan charlarına girebilirsin asıl chara girerken hep dc werir bana cok oldu
    ama hiçbiri koxptan deil
  • korkma olm d.char basmıssındır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Errorİt

"canmert1907"Banlanman İmkansız Oyuna Bile Girmeden Nasıl Banlana Biliyorsun Yada Accaunt Girerken Banlandığını Anlarsın Olmadı Siteden Bakabilirsin Üşengeçliğin Yüzünden Topic Açtığın İçin Seni Kınıyorum ve Birdaha Böyle Topic Açmamanı Diler,Forumumuzu Kirletmememizi İsterim..

Bencede knighta girmeden nasıl banlanacaktır
  • Bende bi bakayım aynı problem bendede var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.