Şimdi Ara

beyler bu na yardım edin....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bn bugün ancak maillerime baktım ve bu maili gördüm ve anlayamadım charada baktım itemler duruo ama char yatık su maile bakıp ban bi yardım ederseniz sevinirim

Sayın burakhan_156@hotmail.com ;

Üyeliğinize son girdiğiniz zaman içersinde size gelen bir konuşma mesajında spy tespit ettik ve bunu size bildirdik.Ve başka bir Ip adresinden sizin üyeliğinize girildiğini tespit ettik.Eğer üyeliğin gerçek sahibi iseniz istediğimz bilgileri mail aracılığı ile yollayınız.Aksi taktirde üyeliğiniz 3 gün içersinde blocked edilecektir.

Character: Marifettin

Eski Şifre= Yeni Şifre=
    Gizli Yanıt= (tekrar)Yeni Şifre=

Not: Eğer Şifrenizi Değiştirmek İstiyorsanız,Yeni Şifre Bilgilerini de doldurunuz.
    İstenilen Bilgileri En geç 3 Gün İçerisinde Bu maile Yanıt olarak gönderiniz.

İyi Günler… Knight Online World Hotmail Servisi

bu mail bana knightpasservices@hotmail.com dan geldi bu na bi yardım edin...

• hack olabilir biri gödermiş olabilir senin şifreyi öğrenmek için
  • chara baktım char yatık ama itemler duruo gold bitince açmıstım kilitleri ama itemler duduo hala bide dikkatimi çekem kimden gelende harf sallaması var bide mail adresii
  • sakin inanma boyle bi mail adresi herkes alabilir. hacklemeye calışıyolar seni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.