Şimdi Ara

bezoar nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • abyss kırdırdım bezoar denen top gibi bişi çıktı. altında event item yazıo.. bundan ne çıkar ve nekadara satılır? (mykoda nekadar eder)

yardımlarınız için şimdiden saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoptiyar -- 27 Kasım 2005, 22:05:09 >

• ONU SKİLE KOYARSIN BASARSIN BÜYÜR CHARIN 2 KAT DAHA BÜYÜK OLUR Bİ SÜRE ÖYLE GÖRÜNTÜ AMAÇLI
  • hmm gayet güzel bişi :) nekadar süre büyük kalcam peki? bide bu bezoarlar nerden bulunur sevdim bu işi
  • sanırım yalnızca gem kırdırılınca çıkıyo
  • Bence sat gitsin belki biri deişik bir sey zannedip alır bir gem daha kırdırırsın parasına
  • herkes ne olduğunu biliyor neden alsın bilmeden 0yuncak bir malzeme ya bir işe yaramıyor ama asasinler için charı ufaltanı öneririm harika oluyor colony'de
  • yav bi işe yaramıyor sadece görüntün büyüyor 20 30 saniye boyle dev oluyon sonra küçülüyon geri.
  • dün arkadaş 10 tane abys kırdırdır 7-8 tane bezoar kalanlarıda pembeli yeşilli keklerdi :) gitti potansiyel 10 milyon :D

abys kırmak çok sakat iş yahu. bende de var 1 tane bezaor. 25 abys kırdırma gününden hatıra olarak saklıyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.