Şimdi Ara

Bf3 Çalışmayı Durdurdu Hatası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanlı06

en çok sorun yaşanan oyun oldu bf3

rage haric
  • quote:

Orijinalden alıntı: evil ops

off yaa gece dayanamadım yükledim atinin de en son sürümünü yükledim bu sefer conecting playing oldu ama windows çalışmayı durdurdu dedi tam giriyodu kapıdan döndük daha ne yapim yaaa

Hocam olayı çözdüm ama tabi benim açımdan :) Dün bilgisayarı kapattım bugün sabah açtım oyun yine takıldı içimden biraz sövdükten sonra tekrar driverı yükledim bilgisayar yeniden başlatılsın mı dedi bende hadi len dedim bilgisayarı kapatmadım oyunu açtım ÇALIŞTI :)
    yani sürücüyü yükle ama pc yi kapatma oyunu aç güzel haberlerini bekliyorum :)

• kardeş oyunu indirmeme gerek yok orjinal aldım oyunun co-op da oynuyorum millettle takılma donma yok. senaryosunu da bitirdim yani sistemin yetmemesi gibi bi durum yok ama sorunu gerçekten anlamış değilim. multiye girmiyor. oyunu ilk yüklemem de daha cd i aldım eve gittim kurdum caspian border a giriyordu harita resmi geldi loading deydi ama orda dondu daha da hiçbir haritanın resmini göremedim hep siyah ekran oldu. oyun origin games e kendisi yükledi yani ayarlarıyla oynamadım installer klasöründekilerde kendisi yükledi ztn oyunu co-op senaryo oynuyorum bu işte garip bişe var sanki multi ayarlarım kapalı
  • dediğim olayı denedin mi driver tekrar yükleyip pc kapatmadan oyunu açmayı
  • tekrar yükledim reset attırmadım olmuyo kardeş. sen multiplayer da mı oynuyosun ?
  • quote:

tekrar yükledim reset attırmadım olmuyo kardeş. sen multiplayer da mı oynuyosun ?

Benim ki clon cd multiplayer yok malesef :)
  • desene kardeş ya sorunum zaten tek multiplayer da senaryo falan oynuyom
  • quote:

desene kardeş ya sorunum zaten tek multiplayer da senaryo falan oynuyom

Hay Allah :) bende oyunda ekran kararıyor sanıyorum neyse inşallah çözersin kardeşim :)
  • Kopya oyun yüklemeden önceye ait bir sistem geri yükleme noktası varsa sistemi geri yükle.Kopya oyundan oluyorsa şayet düzelcektir.Am bf3 biraz ram ve ekran kartına fazla yükleniyor.Özellikle multide daha fazla diye biliyorum.Donanımdanda olabilir kısacası.bende 1gb ekran kartı ve4gb ramde takılma yaptı bende uğraşmadım ve sattım.Bir oyun oynuyacam diye donanımımı değiştiremem doğrusu.
  • kardeş oyunu korsandayken bitirdim yani orjinal alıcagım için önceden korsan alıp pc yi test ettim bakim kasıcak mı diye ama ram ekran kartı gibi bi yetmemezlik sorunu yok oyunu rahat oynuyorum kasma yok. ztn co-op da adamlarla oynuyorum single da giriyor ama multiye girmiyor. sanırım önceden korsan yükleyip orjini yükleyenlerde bu sorun oluo dikkatimi o çekti ya format atıcam ya da geriye dönücem zaten geçen hafta cumartesi yükledim korsanı. geriye nasıl döndürcem pc yi bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.