Şimdi Ara

BF3 : Pc ve Konsol'daki haritalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bildiğiniz gibi pc de 32vs32 oynayabiliyor ancak ps3 de oynayamıyoruz. Pc ve Ps3 deki haritaların boyutları aynı mı ? yani 32vs32 için tasarlanmış büyük haritalarda konsollarda daha az kişi ilemi oynuyoruz ?

teşekkürler şimdiden.

• Battlefield 3 haritaları bilgisayarda da playstation'da da aynı.Sadece bilgisayar daha güçlü bir altyapıya sahip olduğu için daha fazla kişiyi destekliyor.Haritalarda fark yok yani.
  • BF3 ü rahatlıkla kaldırabilecek pc sistemim ve ps3 üm var, sanırım bf3ü pc de oynamak daha mantıklı olacak. biz koca haritada 32 kişi savaşırken pc de 32 kişi 1 takım ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leitzet

BF3 ü rahatlıkla kaldırabilecek pc sistemim ve ps3 üm var, sanırım bf3ü pc de oynamak daha mantıklı olacak. biz koca haritada 32 kişi savaşırken pc de 32 kişi 1 takım ediyor

32 değil 24 kişi ps3 te bide tavsiye vereyim hangi platformda rahat ediyorsan onda oyna
  • Bu soruyu bu akşam cevaplayacam.Çünkü dün akşam oynadığım firestorm haritasında fazladan bayrak vardı..Bunu ps3'de görmemiştim.Tabi yanılıyo da olabirim.Bu akşam deneyip kesin sonucu yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

Orijinalden alıntı: Leitzet

BF3 ü rahatlıkla kaldırabilecek pc sistemim ve ps3 üm var, sanırım bf3ü pc de oynamak daha mantıklı olacak. biz koca haritada 32 kişi savaşırken pc de 32 kişi 1 takım ediyor

32 değil 24 kişi ps3 te bide tavsiye vereyim hangi platformda rahat ediyorsan onda oyna

Konsol da rahat ediyorum ancak 32 vs 32 nere, 12vs12 nere.. Pc de oynamak çok daha keyifli olacaktır diye düşünüyorum. Bir de onun dvdsini alalım bakalım..
  • tabikide pc haritaları daha büyük
    mesala caspian border pc de 5 flag var ps3 de 4
    karkand da ise pc de 10 civarı ps3 de 3 sadece 3 flag var
  • pc haritaları ps3'ün 3-4 katı olması lazım. 64 kişi sığmaz yoksa ayrıca evet flag sayıları bazı haritalarda 7-8 bk'e
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.