Şimdi Ara

BF3 ve Fifa 12 kardeşliği (oyun alınmıştır) kardeşlik tamamlanmıştır. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada psn adresim mehmetsio eklebilirsiniz.
  • evet olabilir 4 kişi de tamam diyorsa ben pazar gunu indirebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: regador

evet olabilir 4 kişi de tamam diyorsa ben pazar gunu indirebilirim

ozaman burdaki arkadaşlar cevap versinler konuya biraz bekleyelim olmadı ikimiz başka bi konu açar pazar gününe kadar fifa 12 için kardeşlik kurarız, bizim grubumuzda bi arkadaşta fifa 12 varmış zaten, o yzden yine kişi aramak zorunda kalıcaktık, değişen pek bişi olmadı yani :) o yüzden bence yarın akşam tekrar konuşalım olmassa ikimiz başlatırız bi kardeşlik.
  • mehmetsio seni aradım telefondan müsait değilsin sanırım , dönüş bekliyorum senden.

ben her iki oyunu da almak istiyorum.

havaleyi de şimdi çıkartıyorum , daha doğrusu eft olacak benimki.

yarın sabah elinize geçer ücret.
    yalnız bana iki oyun için gerekli ücreti yazın lütfen , sonrasında işlemi tamamlıyorum.

ayrıca , yükleme işinde acemiyim kusura bakmayın , birinizin yardımına ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HercAn

mehmetsio seni aradım telefondan müsait değilsin sanırım , dönüş bekliyorum senden.

ben her iki oyunu da almak istiyorum.

havaleyi de şimdi çıkartıyorum , daha doğrusu eft olacak benimki.

yarın sabah elinize geçer ücret.
    yalnız bana iki oyun için gerekli ücreti yazın lütfen , sonrasında işlemi tamamlıyorum.

ayrıca , yükleme işinde acemiyim kusura bakmayın , birinizin yardımına ihtiyacım var.

diğer arkadaşla konuşuyodum eft işlemleri için, tek oyun var şimdilik fifa 12 için tekrar bi kardeşlik başlatıcaz, şimdilik 26tl yatırman yeterlidir, yükleme işlemi en basiti, ps3 ten yeni bi kullanıcı açıp onun üzerinden psn e giriş yapıcaksın benim verdiğim kullanıcıyla ama ps3 ilk açıldığında hiç psn e girmeden en sola gidip oradan yeni kullanıcıyı kesin açmalısın sonrası psn adresini giriceksin, oradan satın alınmış bf3 ü bulup download a basıcaksın ve download background a basıp kullanıcıyı kapatman yeterlidir. sonra kendi kullanıcına girip normal devam edebilirsin.

• tamam o zaman 5 kişi oldukmu hemen **** fifayı
  • Bi terslik var bu işte.

ben çıkıyorum gruptan kusura bakmayın.
  • canın sağolsun kardeş, şu an için diğer arkadaşta almış durumda oyunu yarında diğer arkaşlar şifreyi vericem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsio

canın sağolsun kardeş, şu an için diğer arkadaşta almış durumda oyunu yarında diğer arkaşlar şifreyi vericem.

Hocam bilgileri hemen atabilirsen havale/eft geçebilirim.
  • PM
  • quote:

PM

Son hak tarafımdan alınmıştır. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valhallarian

quote:

PM

ne demek kardeşim, diğer iki arkadaşta yarın eft lerini yapıcaklarmış, kendilerinden haber bekliyoruz bitince kısa ve temiz bi kardeşlik olcak, daha sonra tekrar fifa 12 için başlicaz, yoksa sizdede aynı bedel karşılığnda fifa 12 sahibi olalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Valhallarian

quote:

PM

ne demek kardeşim, diğer iki arkadaşta yarın eft lerini yapıcaklarmış, kendilerinden haber bekliyoruz bitince kısa ve temiz bi kardeşlik olcak, daha sonra tekrar fifa 12 için başlicaz, yoksa sizdede aynı bedel karşılığnda fifa 12 sahibi olalım.

Bende FIFA 12 var hocam. Ama diğer oyunlar için yapılabilecek kardeşliklere açığım.

• Bf 3 icin yer varmi
  • Ben iki oyunu da almak istiyorum arkaşlar. Grup hazırsa yarın paranızı yatırırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engbtl

Ben iki oyunu da almak istiyorum arkaşlar. Grup hazırsa yarın paranızı yatırırım.

bf3 alınmıştır şu anda 2 arkadaş eft leri yapmadı daha eğer bi problem çıkarsa size dönerim isterseniz, ama fifa 12 alınmadı daha isterseniz onun için bi kardeşlik kurabiliriz.
  • Yok hocam ben ikisini de almak isterim. Yanlız fifa 12 olmaz.
  • Bf icin yer varmi
  • Bf icin yer varmi
  • oyun kaç satte geldi acaba bide ben psn ye cumartesi akşam bağlanabileceğim sorun olmaz değilmi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.