Şimdi Ara

Bi insanın belinin altı olmadan yaşabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Diyelim ki kazada belinin altı koptu gitti, bi ihtimalde olsa yaşabilir mi yoksa hiç bi şekilde yaşayamaz mı?(Burda önemli olan bel altının olmaması)
    Arkadaşlar soru gayet açık, lütfen konuyu başka yerlere çekmeye çalışmayın

• o anda kan kaybından ölmezse yaşar galiba
  • http://www.youtube.com/watch?v=L86CiD2UBZ0

sanırım bu video açıklayıcı olur =)
  • Kaza geçirip böyle yaşamak zorunda kalan insanlar var .
  • bel altı derken bağarsakları atamazsın. bacaklar + cinsel organ kalıyo geriye. bacak da kökünden kesilemiyor sanırım hiç öyle vaka görmedim yaşayamaz heralde kan dolaşımı aksar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayklhac

o anda kan kaybından ölmezse yaşar galiba

parantez içinde belirtmiştim önemli olan bel altının olmaması diye kazaya takılı kalmayın

bel altı olmaması derken cinsel organ ve bacakların olmamasından kastım
  • Geçtiğimiz günlerde piyasada bir video vardı vietnam polisinin belden aşağısı kopuyordu falan. Sonrasında tekrar haber olmuştu hastanede iken çekilmiş falan gayet sağlık ve yaşıyordu. Artık ne kadar saplıklı denebilirse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: seF[o]

quote:

Orijinalden alıntı: mayklhac

o anda kan kaybından ölmezse yaşar galiba

parantez içinde belirtmiştim önemli olan bel altının olmaması diye kazaya takılı kalmayın

bel altı olmaması derken cinsel organ ve bacakların olmamasından kastım

Doğuştan bacaksız insanlar var. Bacakları kesilen insanlar var. Bu yönden bakarsak, yaşayabilir.

Cinsel organın olmaması erkeklerdeki idrar boşaltımında bir sıkıntı yaratır mı, bilmem.
  • Sağolun arkadaşlar
  • Bir tanıdığımız sırf sigara içtiği için belden aşağısı kanser oldu kesmek zorunda kaldılar şimdi o lanet şey için belden aşağısı olmadan yaşıyor içenlerede duyurulur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış Can

Geçtiğimiz günlerde piyasada bir video vardı vietnam polisinin belden aşağısı kopuyordu falan. Sonrasında tekrar haber olmuştu hastanede iken çekilmiş falan gayet sağlık ve yaşıyordu. Artık ne kadar saplıklı denebilirse..

o adamın adı peng shulin..

Videosu burada;

http://www.realitatea.net/video_927327_un-politist-din-vietnam-viu--dupa-ce-a-fost-taiat-in-doua-de-un-camion---atentie--imagini-socante_595447.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Duck_And_Run

Bir tanıdığımız sırf sigara içtiği için belden aşağısı kanser oldu kesmek zorunda kaldılar şimdi o lanet şey için belden aşağısı olmadan yaşıyor içenlerede duyurulur...

Bizim burada da var. Adam akülü araba ile dolaşıyor çok kötü bir şey. Ama hala sigara içiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neccko

http://www.youtube.com/watch?v=L86CiD2UBZ0

sanırım bu video açıklayıcı olur =)

Bu adam doğıştan böyle. Ama Kaza anında bnce kurtulma şansı %1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.