Şimdi Ara

bi numara'nla konuş konuş bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
4.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fethiyetv

BEYLER UNUTULAN BİR KONU VAR.

35 TL VE 45 TL'LİK KAMU TARİFELERİNİZİ DEĞİŞTİRİYOR BU KAMPANYA.

TURKCELL BİR NEVİ AZ KAR ETTİĞİMİ MÜŞTERİLERİ KATAKULLİYE GETİRİP TARİFESİNİ GASP ETMEYE ÇALIŞYOR İZLEMİ YARATTI BANA...

Aylık 35 TL her yöne 1200 dk kamu tarifesini değiştirerek yukarıda yazmış olduğum kar marjı kriteri durumunu kanıtlanmış oldu.
  • iki ayda toplam 10000 dakika çok güzel.
  • benim 2 ayım 28 aralıkta doluyor kampanya ise 30 aralık yeniden uye olma sansım var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

Şimdi buna abone olduk diyelim. Genelde herkeste var. 1. Cayma bedeli 2. haftada iki gün. O numarayı aradığımızda ilk bunlardan düşmeyecek değil mi?

Bende de sadece cayma bedelli var ve ben de merak ediyorum once her yone dakikalardan mı düşer yoksa bu kampanyadan mı?
  • Cayma bedelliyi bilmem, ama Haftada İki Günü olan varsa, ilk önce İki Günden düşüyor. Buarada benim 2 ayım bitti bu kampanyada ve 2. kez katılma hakkı vermediler. 3. ayımı tanımlamşlardı, ama uyandılar geri aldılar paketi. 4 gün sonra iptal ettiler...

Ayrıca bir arkadaş 30 Aralık'da bitiyor demiş, fakat kampanya 30 Kasım'da bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tikak -- 17 Kasım 2009; 23:52:48 >
  • Güzel kampanya ama sevgilim olmadıktan sonra bir işe yaramaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmltnman

quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

Şimdi buna abone olduk diyelim. Genelde herkeste var. 1. Cayma bedeli 2. haftada iki gün. O numarayı aradığımızda ilk bunlardan düşmeyecek değil mi?

Bende de sadece cayma bedelli var ve ben de merak ediyorum once her yone dakikalardan mı düşer yoksa bu kampanyadan mı?

Müşteri hizmetlerini aradım ve sordum. Bir süre beklettikten sonra sistemde bu konuyla ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Ben bilgilendirme kaydı (gibi birşey) oluşturdum dedi. Sorunuz 48 saat içinde cevaplanacaktır. 48 saat sonra bizi tekrar arayınız dediler...
  • Kampanya kapsamında Caymadan gitmez hocam. O zaman ne manası kaldı bedava konuşmanın. Kampanyaya katıldığınızdan itibaren o numara ile başka ne kampanyanız olursa olsun bedava konuşursunuz. Okadar da evham yapmayın.
  • Faturalı hattımla buna kayıt olup kontörlü bi trkcel hat tanımlayabilirmiyim?

ayrıca numara değiştirince hemen sisteme geçiyomu yoksa fatura kesimi falan beklemek lazımmı?
  • yeni boşluk noyu yazıyom hatalı istek tekrar yollayınız diyor acaba kampanyamı bitti .
  • kampanyaya ikinci kez katılabilen oldumu acaba
  • evet 2.kez katılabiliyorsun. eğer numara değiştirme hakkın doldu diye uyarı gelirse önce birnumaram yaz 5554 e yolla sonra numara değiştir.
  • bugün son gün haberiniz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool_eagle

evet 2.kez katılabiliyorsun. eğer numara değiştirme hakkın doldu diye uyarı gelirse önce birnumaram yaz 5554 e yolla sonra numara değiştir.

teşekkürler, denedim oldu, online işlemlerde görünüyor
    iptal etme gibi bi durumları olabilirmi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkarabal -- 30 Kasım 2009; 15:44:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

yeni boşluk noyu yazıyom hatalı istek tekrar yollayınız diyor acaba kampanyamı bitti .

sanırım kampanya bitti.
  • 2. kere katılıyım dedim ama yemedi heralde gönderdim mesajı "EVET" dedim onayladım "Kampanya katılım talebiniz bize iletilmiştir. Kampanya ile aradığınız Turkcell Nosunu değiştirmek için YENI 53XXXXXXX yazarak 7277'ye gönderebilirsiniz." diye mesaj geldi fakat ardından gelmesi gereken "Seçtiğiniz numarayla bedava konuşabilirsiniz" gibi bir mesaj gelmedi Online işlem merkezindede görünmüyor. Sanırım yemedi
  • Ben 2. kez katılamadım. 15 gün önce kendi kendine uzamıştı süre, ama Turkcell 3 gün sonra olayı çaktı ve iptal etti. Sonrasında ne yaptıysam 2. kez katılamadım. Eğer başkaları katıldıysa ve ben katılamıyorsam çok pis isyan ederim
  • İki kez katılım yok enazından şuan için müşteri hizmetlerinin verdiği bilgiye göre arkadaşlar
  • walla ben katıldım katılanda gördüm :d müşteri hizmetleri bilmio:D
  • bi numaram otomatik devam ediyor galiba
    26 aralık sondu yeni dakikalar yüklenmiş

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.