Şimdi Ara

Bi Sorum var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler benim şu an 1100 gibi bi rp miktarım var.Bende wukong var ve solo oynamayı seviyorum.Az önce rumble a bakıyordum da. Yeni skini çıkmış oldukça güzel. Bir de bazı forumlarda okuduğuma göre top karakteriymiş.Şimdi size iki sorum var:

1-Rumble mı daha iyidir wukong mu ?

2-Eğer rumble iyiyse güzel bir build önerir misiniz ?

• Hayır wukong iyidir, taşıma potansiyeli daha yüksektir, daha kolaydır. Wukong
  • Rumble oynadım ama sevmedim açıkçası bana göre değil. Ama wukong un bende ayrı bi yeri var. Oynamadığım yer kalmadı wukongla ve bence manası olduğu sürece çok güçlü bi şampiyon. Ama sakın ha sakın wukonga savunma eşyası çıkayım deme. Wukong dan asıl verimi saldırı eşyaları çıkarak alırsın, bence.
  • rumble çok zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelamBenKral

Beyler benim şu an 1100 gibi bi rp miktarım var.Bende wukong var ve solo oynamayı seviyorum.Az önce rumble a bakıyordum da. Yeni skini çıkmış oldukça güzel. Bir de bazı forumlarda okuduğuma göre top karakteriymiş.Şimdi size iki sorum var:

1-Rumble mı daha iyidir wukong mu ?

2-Eğer rumble iyiyse güzel bir build önerir misiniz ?

Rumble özellikle karşınızda melee varsa çok avantajlıdır. Bela olursunuz rakibe. Ama skill avantajı olarak ve tf bağlamında Wukong'u tercih ederim. Oyunu ne Rumble ne de Wukong taşımaz. Siz taşırsınız. Bunu dikkate alarak seçim yapın. Hangisine daha çok ısınyısanız onu alın, iyice öğrenin, bol bol oynayın. Gerisi gelir zaten. Bir de alışamayınca kolay pes etmeyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.