Şimdi Ara

bidakka.co Güvenilirmi? (Hikaye içeride Karşılaştırmalı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu televizyon alma işinin bu kadar sıkıntılı olacağını düşünmemiştim. Yaklaşık 7 saatimi Media Markt, Vatan Bilgisayar ve Teknosa da geçirdim LG ve Samsung'un 55" 4K televizyonlarına bakıyordum. her görevlinin kafasından farklı bir ses çıkıyor. Biri diyor Samsung panelleri parlak LG mat, diğeri diyorki Samsungun panelleri gerçekçi renkler vermiyor vs, vs vs bir dünya tantana. bide adamlar sana 5.000.TL lik TV yi 4.250.TL ye indirip senin baktığın televizyonu kötülüyorlar vesaire bir ton tantana. Geldim eve araştırmaya devam ürün kodlarını yazdım aradım merak ettim adam bu kadar indirimi nasıl yapıyor etikette 5.000.TL yazarken.(İndirim olayı teknoSa da geldi başıma)
    Neyse soruma gelelim, bidakka.co diye bi site buldum fiyatlar adamın indirdiğinden de ucuz. ürün kodları aynı herşey aynı kutu içerikleri de aynı. Yarın LG yi arayıp bu siteyi destekleyip desteklemediklerini soracağım ürünü kapıda ödeme ile aldığımda seri numarasından yada başka şekilde LG garantisinin olup olmadığını öğrenmeye çalışacağım.

Sorunun aslı burada. Daha önce bu siteyi kullanan varsa yada önlem almak için (Kazıklanmamak adına) nasıl bir yol izlemeliyim fikir verebilecek olan varsa çok sevinirim. Araba almaktan zor bu iş valla.

Karşılaştırma:

Bidakka.co - LG 55UF7787
    TeknoSa - LG 55UF7787
    BiDakka - LG 55UF8507
    TeknoSa - LG 55UF8507

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.