Şimdi Ara

BİLDİĞİM ONLİNE OYUNLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR FORUMA YENİ ÜYE OLDUM.BU YÜZDEN BİLGİLERİMİ HEMEN SİZLERLE PAYLAŞAYIM!

1- www.travian.com.tr (Çok iyi bir oyun)

2- www.klansavaslari.net (İlk başlarda sıkıcı aynı travian gibi ama ilerleyince daha eğlenceli bir online oyun)

3- www.bitefight.net (Arkadaşlar çok zevkli ve harika bir oyun.Server 16 da klanımıza hepinizi vampir olarak bekleriz! )

4- www.cenkmeydani.com (idare edebilir bi oyun!)

5- Gerilere yazdığım için afedersiniz ama bana göre işte online oyunların kralı [;) play.clubpenguin.com (Süper zevkli ve eğlenceli harika oyun)

6- www.ogame.com.tr (Uzay macerası sevenlere güzel bir oyun.Yanlız sabır gerekli!)

7- www.gladiatus.com (Arkadaşlar ben server 2 deyim sizi de beklerim

8- www.savasim.com(paralı üye olmadan sadece 100 giriş hakkınız oluyor.

• saol paylaşım için fakat bunun gibi bir sürü başlık var
  • Ya ama çoğu arka sayfalarda diye ve bazı oyunları görmemişim galiba?
  • bitefightta açmıştım adım sadece vampirdi
  • ****** oyunu baya geliştirildi diyolar doğru mu ama öle günlük zaman sınırlaması olması kötü
  • yok yaw ne geliştirmesi sadece resimmi ne eklemişler oda karma ne gelirse grafikler berbat şansına arap vampir bile çıkıo 85lik vardı server 3te resetlediler zaten ne sinir oldum biraz daha oynadım sonra bebelere yenilince (oyunun en gıcık yani güçsüzler ebile yenilebilion) bıraktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SWeaR -- 29 Mayıs 2007; 21:49:19 >
  • * * * * * * oyunu die yazdın ama zaman sınırlaması demenden anladımm savaşım oyunu o kadar iyi değil bence
  • ***** yazmıom dh bile engellmiş o yazıyı yazınca berbat çünkü
  • dh ? daha açık konuşsan
  • pardon yaw bn yanlış anlamışım
  • ya sen oyunun adını yazıosun ama ****** die çıkıo anlamadığımdan yanlış cevap veriom
  • ben oyunun adını yazmadm:D bn siz öle yapıosnz sandm
  • tamam
  • dh=donanımhaber=bu site
  • Gladiatus çok iyi.. Oyunda DonanimHaber Guildini de kurduk. Server 1 deyiz.

Oyuna kayıt için:http://s1.gladiatus.com/game/c.php?uid=35156

Donanım haberdeki oyunla ilgili sohbet sayfamız:http://forum.donanimhaber.com/m_14374884/mpage_1/key_/tm.htm

Bekliyoruz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.