Şimdi Ara

BIOS Yükseltmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ekranımda sorun vardı power save mode çözümü bios yükseltmeymiş bios umu nasıl yükseltirim?

• bios yukseltme tehlikeli bi iştir oncelıkle bunu bılelım anakart intel degılse anakartın elınde kalabılır. bu iş zordur bilgisayarınde flopy sürücü olması gerekır onunla yukleyebılırsın ancak ustalar birazdan yazarlar ayrıntıyı
  •  BIOS Yükseltmek
  • Anakart uretici firma sitesndn bu knu hakknda bilgi alablrsn
  • anakartımın ne olduğunu nereden öğrenebilirim?
  • Everest programyla ogreneblrsin anakartn ustndede yazar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

bios yukseltme tehlikeli bi iştir oncelıkle bunu bılelım anakart intel degılse anakartın elınde kalabılır. bu iş zordur bilgisayarınde flopy sürücü olması gerekır onunla yukleyebılırsın ancak ustalar birazdan yazarlar ayrıntıyı

flopye felan gerek yok arkadaşım wındows ustunden bıos udate yapabılırsınız okadarda korkulacak bişiy değil altı ustu 1dk suruyor
    Kardeş everest programını ındır ordan anakartının markasını modelını ogren yardımcı olurum
  • indirdim açtım şimdi bakıyorum
  • asus intel diye bişeyler falan yazıyo
  • beyler benim ekran kartı ... yı yemiş anladım sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

bios yukseltme tehlikeli bi iştir oncelıkle bunu bılelım anakart intel degılse anakartın elınde kalabılır. bu iş zordur bilgisayarınde flopy sürücü olması gerekır onunla yukleyebılırsın ancak ustalar birazdan yazarlar ayrıntıyı

flopye felan gerek yok arkadaşım wındows ustunden bıos udate yapabılırsınız okadarda korkulacak bişiy değil altı ustu 1dk suruyor
    Kardeş everest programını ındır ordan anakartının markasını modelını ogren yardımcı olurum

adam bıos yukseltecegım dıyor updateden bahsetmıyor arada vark var benım pcde phoneıxın v1.0 yuklu sürümü 1.70 flopy ıle yapmazsan sadece sürümü güncellersin 1.70i mesela ben 5.30 yapabılıyorum ama yukseltme olayı ayrı v1.0 olanı yukseltcek menu falan degısecek flopy sart

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.