Şimdi Ara

biostar 865gv anakart'ın onboard ekran kartını iptal etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar eski anakartı bozulduğu için p4 bi anakart buldum. "biostar 865gv micro 478"
    eve geldim bilgisayarı kurdum. ve eski ekran kartımı yani his hd2600xt agp ekran kartımı taktım ve ekranı bağladım. fakat ekran kartını görmüyor.
    şuan onboard ekran kartını kullanıyorum. his ekran kartım aygıt yöneticisindede görünmüyor. ama bilg. bağlı iken fanı falan çalışıyor.
    ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

• temiz bir format çekip sürücülerinin hepsini de yüklediysen onboard görüntüyü biosa girip devre dışı bırak ekran kartı görmesi lazım.Neler yaptığından bahsedersen yardımcı olacak arkadaşlar vardır.
  • onboard'ı disable etmeye çalıştım ama tam olarak anlayamadım.
    direk olarak onboard vga disable gibi bişi yoktu. format atmadım. onboard'ın sürücüsünü kaldırıp deneyebilirim.ama olacağını sanmıyorum. daha sürücülere gelmeden. ilk bilgisayar açıldığında bile görmüyor ekran kartını.bilgisayarı açarken his ekran kartında açınca ekrana görüntü gelmiyor.
  • arkadaşlar şuan eski ati 9200 ekran kartımı taktım onu gördü.
    ama his ekran kartımda hiç bi sorun olmamasına rağmen görmüyor.
  • Bu anakarttan bende de var bende 2600xt almayı düşünüyordum birkaç yerde okudum sorun çıkarıyor diye bende biostara mail attım 2600xt yi destekliyormu diye bana attıkları mesaj aynen şöyle "Sorry, never tested HD2600XT AGP, so unsure if will work." test bile yapmamışlar test yaptıkları kartlar baya bi modası geçmiş kartlar tahminim bu anakartlar yeni ekran kartlarını desteklemiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.