Şimdi Ara

BİR ALDATILMA HİKAYESİ . (KESİNLİKLE CSB DEОižİLDİR) EDİT : BU KIZ NAPMAYA ÇALIŞIYOR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
2.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alperencakir

Çok haklısınız hocam ben eminim bana sinirine yaptığına . geri döndüğünde dediğiniz gibi orta parmağımı göstericem

Bak geri döndüğünde orta parmak demedim dikkatini çekerim. Hala seviyosan ve geri dönüyosa o ana göre takılırsın.

Ama geri dönmeyipte öyle gülmeler yaparsa middle finger..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodplus

Okudum ve umarım hepiniz ışidin eline düşersiniz

• Bu ne saçma bir hikaye la 2 satır okudum sıkıldım
  • Yol ver gitsin umursama güzel kardeşim

• Tamam.hocam bilgisayara geceyim duzelticem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AxFs kullanıcısına yanıt
    Cok duzgun bir kizdi ama bu hale geldi hocam . benim asiri kiskanc oldugumu biliyor ondan yapiyor

• Hepsini okudum ve belki kizacaksin ama durumuna uzulmedim cunku tamamen kendi hatalarindan dolayi kizi kaybetmissin.

Bu saatten sonra yapilacak tek sey o hatalarin farkina varmak ve sonraki iliskilerinde tekrarlamamak olur. En onemlisi kiskanclik, iyi bir sey degil, yuksek seviyelerde yapilmasi her zaman iliskiyi bitirir.

Ayrica "daha 2 hafta oldu hemen nasil unutur" gibisinden bir sey demissin, ayrilali iki hafta olmus olabilir ama kiz kendi aklinda o iliskiyi ne zaman bitirdi o onemli ki yazina gore bunun cok daha once oldugunu soyleyebilirim.

Santaj sacmaliginda son noktasini vurmus, boyle hareketler yaparak kizi kaybedecegin yoksa bile kaybetmissin. Kiskancliktan dolayi normal dusunemeyip turlu turlu seyler yapiyorsunuz, her seferinde daha cok uzaklasiyor kizlar sizden.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrxxx

Bak güzel kardeşim yaşım 25.
    Hayatımda sadece 1 insana gönül vermiş , aşka inanan tertemiz bir insandım.
    5 yıl süren ilişkim oldu , öyle çarpık saçma ilişkiler yumağı değildi.
    Daldan dala atlayan bir yapım yok , bir insana bağlı kalıp onunla ölüme kadar gidecek yapıda biriyim.
    Hayat bize aşık olma şansını sadece 1 kez veriyor. Ben şansımı onda kullandım.
    Biliyor musun? Bir kez bile başımı kaldırıp ondan başkasına bakmadım. Bir erkek olarak.
    Hiç kız dostum , sırdaşım yoktu. Benim için sadece o vardı.Benim tek dostum , sırdaşım , sevdiğim. Kısaca herşeyim.
    Sadakat , sevgi , bekleyiş , sabır , aşk. Hepsi bendeydi. Çok seviyordum.
    Ve şunu hissettirmiştim o 5 yılda: Sen olmazsan ben olmam.
    Bu hal üzere 5 yıl geçti. Sonra ne oldu biliyor musun? Aldatıldım.
    Benim gibi birini aldatmıştı. Öyle bir darbe ki bu , kendime gelmem 2 seneyi buldu. Sırf 6 ay "neden" diye sorup durdum.
    Toparlandığımı hissettiğimde aradan 2 yıl geçmişti. Şimdi ara ara kabuslar görüp aynı acıları yaşıyorum.
    Biliyor musun artık kimseyi sevemiyorum. Yapayalnız bir insan olarak kaldım ortada.
    Savaşıyorum. Tek başıma. Hayat beni bozmak için herşeyi yapıyor.
    Ama ben değişmiyorum. Ben bozulmuyorum.
    Aşk dersen yalan der geçerim. Sevgi desen hikaye.
    Hayallerimde büyüttüğüm bu sevda , onca emek hepsi heba oldu gitti.
    Çok şeyler götürdü benden.

Herneyse bunları neden yazdım bilmiyorum. Yazdıklarını okudum da , çok çocuksu geldi.
    Aklını başına topla , bırak şu saçma sapan onunla çıkıyor , bununla iniyor muhabbetlerini.
    Hem boşver gitsin. Ben sana hayatın tek gerçeğini söyleyeyim: YALNIZLIK.
    Yalnız geldik , yalnız gidicez.
    Boşver gitsin.

Allah kahretmesin ya

• Allah sana akıl fikir versin kardeşim. Köpek gibi peşinden koş şimdi

• Yorumun güzel olmuş hocam. Şu insan hayatta tek kişiye aşık olur olayı sahiden gerçek sanırım. Kafandan atamıyorsun. Hani en unuttum dediğin anda bile ufacık bir şey tekrar aklına getirebiliyor o kişiyi. Aklına gelen sebep ister seni nefrete boğsun, ister hüzne ama illaki geliyor. Hatta beğendiğin kızların bile bazı şeyleri ona benziyor. Yorumunu da çok içten yapmışsın. Ben çok sevdiğim kıza senin gibi cesaret edip açılamadım ve herhalde platonik olarak 10. yılım fakat yazılarınızı görünce belki de böylesi daha iyidir be diyorum. Çünkü o benim kafamda hep mükemmel ve her zaman güzel.
  • Konuşma dediğin halde konuşuyor birisiyle.

Olay burda bitmiş aslında bu

• Ulan gece gece sinirlerim zıpladı. Sen erkeğim diye etrafta mı dolaşıyosun birader ? Bi tane kancığın elinde kukla olmuşsun resmen. Başta gidip elemana koyacaktın kafayı sonrada sevgiline basacaktın tokadı bitti gitti. Bayana el kalkarmı diyen geniş arkadaşlar olacaktır söyleyeyim bu kıza kalkar.

• Beamer kullanıcısına yanıt
    Hocam kiz beni hala seviyor az da olsa cok belli bu . Kiskanmam icim yapiyor . Neden yapar bi insan oyle seyleri , bakmayi , gulmeyi ?

• Fenerlii_1907 F kullanıcısına yanıt
    Cocukla yillardir arkadasti . Cok konusma diyemedim , ara sira belli ettim istemedigimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Alperencakir

Hocam kiz beni hala seviyor az da olsa cok belli bu . Kiskanmam icim yapiyor . Neden yapar bi insan oyle seyleri , bakmayi , gulmeyi ?

Kadinlari cok anlamaya calismamali bence, ama bak sevmesi ayri bir seydir. Belki de dedigin gibi hala seviyordur ama bu hala seni istedigini gostermez. Seni hep sevip hem de senden nefret edebilir veya seni artik istemeyebilir.

Muhtemelen bazi zamanlar aklina geliyorsun o yuzden o tarz hareketlerde bulunuyor ama sonra dusundugunde o da kendine "olmaz artik bu is" diyor o yuzden baska turlu davraniyor. Ki ben de ikincisi gibi dusunuyorum.

Su an o cocukla olmasinin sebebi de tamamen kafa dagitmak istemesi bence.

Bir de sevgilinin kiminle konustuguna cok karisma, birisi yukarida konusma demissin konusmus orda bitmis diyor ya, boyle bir mantik yok. Sevgilinin senden once bir hayati vardi, sen geldin diye bu hayattan vazgecmesi gerekmiyor. Bu kadar ozguvensizlikle ileride de sikinti yasarsiniz. Is yerinde butun gun baska insanlar olacak cevresinde senin tanimadigin, belki is seyahatlerine, sehir disinda toplantilara gidecek hepsinde "gitme, konusma" mi diyeceksiniz

Ayrica Iliski dedigin oyle yaptigin her seyin karsiligini bekledigin veya alabildigin bir sey degil. Birisi yukarida yazmis ya ben baska kimseye bakmadim, kafami kalirmadim, onu sevdim ama o beni aldatti. Sen onu sevdigin icin mi bunlari yaptin, yoksa o seni aldatmasin diye mi? Yani ben o yazilandan acikcasi, icten ice aslinda o beni aldatmasin, beni birakmasin diye butun bunlar yapilmis gibi anliyorum.

Bir cok iliskide bu boyle yalniz, herkes yaptigi her seyin karsiligini gormeye calisiyor, oyle bir sey yok. Hayatin hic bir bolumunde yok sadece iliski degil. Bir sey yapiyorsaniz sevdiginiz icin yapin karsiligini almak icin degil.

Ayrica iliskide heyecani elden birakmamak lazim, bu kadar cok "onun"mus gibi davranirsaniz elbet bir gun birakip gidecektir.

• Sizinki sevgililik değil hocam birbirinizi kandırıyorsunuz . Çocuk çocuk hareketler iki tarafta
  • quote:

Daldan dala atlayan bir yapım yok , bir insana bağlı kalıp onunla ölüme kadar gidecek yapıda biriyim.
    Biliyor musun? Bir kez bile başımı kaldırıp ondan başkasına bakmadım. Bir erkek olarak.
    Hiç kız dostum , sırdaşım yoktu. Benim için sadece o vardı.Benim tek dostum , sırdaşım , sevdiğim. Kısaca herşeyim.
    Benim gibi birini aldatmıştı. Öyle bir darbe ki bu , kendime gelmem 2 seneyi buldu. Sırf 6 ay "neden" diye sorup durdum.
    Toparlandığımı hissettiğimde aradan 2 yıl geçmişti. Şimdi ara ara kabuslar görüp aynı acıları yaşıyorum.
    Biliyor musun artık kimseyi sevemiyorum. Yapayalnız bir insan olarak kaldım ortada.

Herneyse bunları neden yazdım bilmiyorum. Yazdıklarını okudum da , çok çocuksu geldi.
    Aklını başına topla , bırak şu saçma sapan onunla çıkıyor , bununla iniyor muhabbetlerini.
    Boşver gitsin.

Geçmiş olsun, mesajınızı okudum ve baya üzüldüm.
    Hayatta en çok korktuğum şeydir ALDATILMAK çünkü benimde dediğiniz gibi çok iyi yönde ilerleyen her açıdan güzel yaşadığım bir ilişkim var.

Arada konu açılır derim, benden 1 gram soğuduğun zaman direk AYRIL çünkü biliyorum ki kendiyle savaşırken bu durumda başkalarına ilgi duymaya başlıyor kızlar.
    Soğusa bile ayrılmak 2-3 ayı bulduğu için 2-3 ayda başka birisine yöneliyor, aldatılma ortaya çıkıyor.

Güveniyor muydun hocam tam anlamıyla ?

Aldatmak ne iğrenç şeydir, or..pu bile gözümde daha değerlidir aldatan birisinden.

• quote:

Boşver gitsin.

Hocam okuyunca çok kötü oldum ya. Cidden benim de durum aynı böyle oldu. Herşeyi önüne serdim yıllarca onun arkasından gittim o ise ilk fırsatta terketti. Size önerim kim bir şeyler feda ederse tekmeyi o yer. Kesinlikle kızlar için bir şey vermeyin. Bırakın yanınızda geliyorsa gelsin yoksa yol verin gitsin. Bunlar bundan anlıyor arkadaş. Sen deli gibi sev dönüp yüzüne bakmaz ama cool çocuğun birisi g*tüne bile çalmaz bunları. Bu salaklarda gider onun iti olur
    O yüzden bırakın gitsin yoksa bir gün herşeyinizi kaybetmiş olarak bulursunuz kendinizi

Bu arada kardeş sen hızlı atlatmışsın ben 6 yıl sonra bile rüyalarımda görüyordum ama tek sorduğum soru bunu bana NEDEN yaptın? Oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne bos bos isler ya.Dal kurek sacma salak isler.Yaziyorsun yaziyorsun mal mal bir oku yazdigini yarisindan sonra yok ceyda dart waderin kizimiy mis yok mert in babasi dambuldore muymus oldum.La ergen ergen muhabetleri yazmissin.KARDESIM sana tek bir sey soyleyim birak bu liseli ayaklarini,Gercek hayata atil calis faturalar giderler biriksin.Gor o zaman ceydayi tersten.Kendine diyeceksin sunu ya Alditmis mi aldatmamis mi aldatmissa tikimde bile degil bundan sonra ismini bile anmam aldatmamissa ama boyle 11 yasindaki kizlar gibi davraniyorsa gene tikime takmam.Takma ya takma gitsin ulan ne kariymis be.KARI KARI KARI OLDU.unut be unut
  • Alperencakir kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sende o kıza nispet yap bi dene ve arkadaşlarınıda fazla güvenme.Anladığım kadarıyla gaza hemen geliyorsun dikkat.Ama bir kız bana öyle yapsa peşinden falan koşmazdım.sen gerçekten sevmişsin bu kızı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.