Şimdi Ara

Bir aylık oyun deneyimim sonunda aldığım üçüncü şampiyon Nidalee

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlarken Ashe ile oldukça keyifli vakit geçirdim. Gerek yavaslastma özellikleri olsun gerek ultisi oldukça verimlii kullandım. Daha sonra benzer özelliklerden Varusa terfi ettim diyebilirim. Çünkü Ashe göre inanilmaz daha etkili ve kullanışlı olduğunu farkettim. Fakat bu 3 hafta sonunda iki şampiyon da 5. seviye olunca 3. şampiyon için arayışlara başladım. Bunun yani sıra oyunda yeni terimler öğreniyordum. Bu terimlerden biri olan jung orman bana çok ilginç geldi. Bu pozisyon için birçok şampiyon vardı fakat tarzım değildi. Oyunbrossta izlemeye devam ettiğim videoların birinde Nidalee jung seçimi oldukça heyecanlandırdı. Nasıl olucak filan derken videoyu başlatıp ne yapıyorsa aynısı yapmaya çalıştım. Tabiki ormandaki yaratıklara ölmek ilk baslarda inanılmaz sinir bozucu olmakla beraber gunde oynadığım 3-4 mactan en fazla birini kazanmak daha beterdi. Fakat bunu başarmak zorunda hissim bana bu başlığı açma gereği verdi.

Ne yapmam lazım nolur yardım edin run kabiliyet item ve orman hakkında beni bilgilendircek biri var mı?

• Nidaleeye hakim olana kadar midde sadece yetenek gücü kasarak oyna dostum. Kaçıncı seviyesin rünlerin var mı?
  • Sen en iyisi Ezreal oyna. Senlik olabilir Full Skillshot(nişan almalı) yetenekli. Hem ap hem ad.

Nidalee jungle için de rünlerin tam olması lazım gibi birşey. Zaten jungle kolay dönemiyor. Ejder felan kesemiyorsun kolay kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fruit -- 22 Haziran 2015; 0:03:18 >
  • Yeni baslayan birine daha cok master yi falan onerilir ashe varus gibi skillshotlardan cok yinede oyna skillshot alisirsan faydasini gorursun
  • Level kaç rune tier 3 rune yoksa jungle gitme nidalee ile mid veya top oyna
  • Levelim 20 ve açık runlerim hepsi Nidale için diğer sitelerde gördüğüm sekilde dolu. Nidalenin q suna remen tutuldum. Başka bir kurtuluş yolu yok mu?
  • Jungle nida oynama hemen ne o oyle tez canli misin midde oyna ilk bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GlorkPixels

Jungle nida oynama hemen ne o oyle tez canli misin midde oyna ilk bi
    baslangıc icin jungler nidalee biraz zorlayabilir. eger jungler oynamak istiyosan daha basit ve jungle donmesi daha kolay sampiyonlar var. ama eger nidalee oynamak istiyorsan midde yada topta oynamayı dene. soyle soyleyeyim, jungler nidalee degil de nidalee zorlar baslarda. elinin hızlı olması lazım skillshotlarının iyi olması lazım felan filan. ama alısırsan iyi tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broxx -- 22 Haziran 2015; 2:59:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: broxx

baslangıc icin jungler nidalee biraz zorlayabilir. eger jungler oynamak istiyosan daha basit ve jungle donmesi daha kolay sampiyonlar var. ama eger nidalee oynamak istiyorsan midde yada topta oynamayı dene. soyle soyleyeyim, jungler nidalee degil de nidalee zorlar baslarda. elinin hızlı olması lazım skillshotlarının iyi olması lazım felan filan. ama alısırsan iyi tabii.

Alıntıları Göster
    Şu an meta TF metası ve Nidalee min 2 tank tarafından korunan bir ADCye TFde pekde birşey yapamaz bence
  • Tavsiyem eğer jungle oynamakta kararliysan 450ip ye warwick aç. Kesinlikle çok rahat dönersin . Jungleye alışana kadarda zaten rünlerini dizersin . Ondan sonra istedigin heroyla yapabilirsin jungleyi.
  • Nidale jungu 30 da döner ancak 20de sup yap ama yne mobil oyna baskın at nidale öğren yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsynkbr

Nidale jungu 30 da döner ancak 20de sup yap ama yne mobil oyna baskın at nidale öğren yani
    Warwick,Nunu oyna jungleda öğren sonra Nidalee oyna.
  • https://m.youtube.com/watch?v=MWJNuEXHZZA

İnanılmaz bir oyun ve maçlar genelde 30 dakikada bitiyor. Tabi adam kendini aşmış. Bu oyun tarzı tam olarak da oynamam gereken oyun tarzı. Biraz antreman ve tecrübe ile umarım bu seviyeye gelirim yorumlarınız için çok teşekkürler. Umarım çok fazla maç kaybetmeden bu seviyeye gelirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraktrd

https://m.youtube.com/watch?v=MWJNuEXHZZA

İnanılmaz bir oyun ve maçlar genelde 30 dakikada bitiyor. Tabi adam kendini aşmış. Bu oyun tarzı tam olarak da oynamam gereken oyun tarzı. Biraz antreman ve tecrübe ile umarım bu seviyeye gelirim yorumlarınız için çok teşekkürler. Umarım çok fazla maç kaybetmeden bu seviyeye gelirim
    Sakın Support yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: JarLewiS

Sakın Support yapma

Alıntıları Göster
    Nidalee 3 lane de oynanabilen bir şampiyon olduğu için sadece jung olarak düşünme. Mid de şu sıra çok favori pick değil fakat yine de iş yapıyor. Topta eğer ward kontorlün varsa melee şampiyonlara karşı rahat edersin.
  • Beyler herkes oynama oynama demiş bırakın öğrensin gerekirse zorlansın tabi ww hiç bişey katmaz ki jungda kolay döner baskın mekanizması yok zordan başlasın öğrensin işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thablion

Beyler herkes oynama oynama demiş bırakın öğrensin gerekirse zorlansın tabi ww hiç bişey katmaz ki jungda kolay döner baskın mekanizması yok zordan başlasın öğrensin işte.
    rünlerini klasik ad ap diz öbür türlü saddece nidalee için dizersen ileride zorluk yaşayacaksın sadece oyunu öğrenmeye bak oyunda geliştikten sonra rün sayfası al onlara çeşitli rünler diz
  • quote:

Orijinalden alıntı: von Goethe

rünlerini klasik ad ap diz öbür türlü saddece nidalee için dizersen ileride zorluk yaşayacaksın sadece oyunu öğrenmeye bak oyunda geliştikten sonra rün sayfası al onlara çeşitli rünler diz

Alıntıları Göster
    "Oyunbrossta izlemeye devam ettiğim videoların birinde "Nidalee jung seçimi oldukça heyecanlandırdı."

planet pembe.
  • Nasil duygular içerisindeyim bir bilseniz. Sıfırdan heaap açtım. Bakalim zaman bize ne getirecek
  • Topta tanklar ağzına vurur, nidalee jung oynayabilecek adam sayısı tr de bana göre bir elin parmaklarını geçmez,mid de daha rahat edersin ta ki minyon arkası durmayı bilen bi mid gelene kadar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.