Şimdi Ara

Bir Bakın Bişey Kaybetmezsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle mrb arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce ortak olarak kullandığımız internet kesintilere uğramaya başladı ve ben de 2 gün önce tek başıma internet aldım ancak şöyle bir sorun var internet war ama Knight Online a girince 1 yada 2 dk sonra dc yiyiorm

Dün pc ye format attırdım Knight online ı tekrar kurdum patchleri baştan yükledim Virüs programını sildim

ancak aynı şey yine tekrarlanıyor hatta şu an oyuna girmior Caracter Data 99 da oyundan atıor dc yediğimde modemin ışıkları yanıor ama sorunu bir türlü anlayamadım bilen birisi varsa lütfen yardım etsin..
    Msn de açılmıor bu da cabası

Yorumlarını bekliorum şimdiden teşekkürler

• banada bi ara olmuştu carakter data bittikten sonra donuyordu ve 5 dk sonra internet kopuyordu birşeyler yapmıştım olmuştu ama hatırlayamıyorum şimdi hatırladığımda yazarım dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bugraloji

banada bi ara olmuştu carakter data bittikten sonra donuyordu ve 5 dk sonra internet kopuyordu birşeyler yapmıştım olmuştu ama hatırlayamıyorum şimdi hatırladığımda yazarım dostum

tmm kardeşim teşekkürler
  • dh ye girebilddine göre bağlantında bi sorun yok.character datanın %99 atması da belki başkası charına girmeye çalışlıo olabilir ben arkın charına girip oyun yüklenmeye başladıında oda beni dc etmişti karakter data 599 da attı oyundan belki öyle olabilir virüs programını sildim demişsin belki sen fark etmemişindir virüs girmiş olabilir forumda bi resim adresine tıklamışsındır malvare miydi neyse reklamlarden gelen virüslerden girmiş olabilir bence düzgün bi programla tarat pcni
  • Pcne Reset At Bekle Bi 5 Dk Kendine Gelsin.Msn Acma İnt. Sitesi Acma Virüs Prg Kapat Ve Gir Oyuna Atlasın Character Datayıda Oyunda Ol Sora Ne Acarsan Ac..
    Not:Video Acarsan Oyundan Atıcaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert_-Dh -- 9 Ağustos 2008; 13:22:19 >
  • @samican

Charımın şifresini benden başka bilen yoq olsa ztn itemlerim kitli değil soyulurdum
    Virüs derken daha dün akşam format attırdım sanmıyorum

@feelmydagger

şimdi caracter data sorununu çözdüm artık orda atmıor ama 2-3 dk da bir yine dc yiorum ya

Son bir soru Kablolarda sorun olabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: de_chiffre_cuty

@samican

Charımın şifresini benden başka bilen yoq olsa ztn itemlerim kitli değil soyulurdum
    Virüs derken daha dün akşam format attırdım sanmıyorum

@feelmydagger

şimdi caracter data sorununu çözdüm artık orda atmıor ama 2-3 dk da bir yine dc yiorum ya

Son bir soru Kablolarda sorun olabilir mi?

kablolarda sorun vardır gibime geliyor bendede sık sık internet giderdi kablodan kaynaklanıyormuş
  • şimdi arkadaşın pc sini kuruyorum onda da aynı sorun olursa pc de sorun yok kablolarda var o zmn kablolara baktırırız veya modeme
  • Ortak kullandığınız nettede aynı modemi mi kullanıyordunuz?

Benim ortağımda da öyle oluyordu, modeminde lehim kopması oluyormuş.. Gitti yeni modem aldı paşalar gibi çalışıyor şimdi kesintisiz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: saolonur

Ortak kullandığınız nettede aynı modemi mi kullanıyordunuz?

Benim ortağımda da öyle oluyordu, modeminde lehim kopması oluyormuş.. Gitti yeni modem aldı paşalar gibi çalışıyor şimdi kesintisiz..

hayır yeni modem aldım alalı 2 gün oldu
  • evet ı bendede oluyordu ama sonradan düzeldi ve şimdi öyle sorunum yok ama oyuna girince adam gelıp start dıyınce dc yıyıyorum kafayı yıyecem yha
  • kutay abdest al bide öyle dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: Per4mance*

kutay abdest al bide öyle dene

akıllıca
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.