Şimdi Ara

BİR BAKIN SİZCE HANGİSİDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YENİ SERVERDE HANGİ CHARI AÇACAKSINIZ? YADA SİZCE EN GÜÇLÜ CHAR HANGİSİ? ASLA ÖLMEZ VE HERKESİ ÖLDÜREBİLİR DİYEBİLECEĞİNİZ BİR CHAR VAR MI? ( AYNI TOPİCTEN AÇILDI DEMEYİN . ÇÜNKÜ BU EN GÜÇLÜ OLABİLECEK HERKESİ YATIRABİLECEK CHARI SORUYORUM.)

• E bence cevap basit... Yikilmicak demissin: full str, yatiricak demissin: glavie bukadaarr :P -ben gibi :P-
  • ABI BEN COK OZUR DILERIM BENI TANIMISINDIR LUTFEN KIZMA ARKADASLAR GUILD DEN CIK DEDILER BENDE BILMIYORUM DIYEMEDIM ONDAN BU YONTEMI SECTIM
  • OYUNDA bana pm at konuşuruz. burda konuşulmaz.
  • TMM AMA BENİ DİNLE
  • Kardeş eğer sağlam ve dayanmadan kastın glave ise bence glave pvpde çok zayıf bir char.Üstelik hem ölmeyen hemde herkezi yıkan bi charda yoktur.Her charın +ları -leri var full str cold blade nasıl dayanırsa full int sword ligte bi o kadar hızlı yatırır :DSen mükemmel istiyosun bu oyunda öyle bi char elde etmek çok güç
  • Bana Kalırsa Glavie/Fire ol [ama bu char pvpde en iyisidir]
  • ben bi pvp izledim. blade fire ve glavie fire ve ikiside full str tabi. 25 dk aralıksız savaştılar ve hiçbiri yatıramadı. gerçekten oturdum 25 dk onu izledim. 1 round bile bitmedi ve sonra bıraktılar. ama bence orda sanki blade nin yatırması lzm. çünkü blade nin düşürme özl liği var yani adama hamle yaptırmıyoki. hemde son lwl deyse 3 çeşit düşürme açılıo sanırım. ve sırayla bi uygulasa kesin birinden biri düşürür adamı ve düştüksen sonra 3 batırma yapma imkanı var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.