Şimdi Ara

Bir Hobi Edinmek İstiyorum Yardım Et DH

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar belki bileniniz vardır üniversiteye kayseriye geldim (gelmeyi düşünen varsa yakınından bile geçmesin, dost tavsiyesi) burada yapıcak hiçbir şey yok ne yazık ki ben de en azıdan bir tane olmak üzere hobi edinmeye karar verdim hani olursa bana biraz da yararı dokunabilecek bir şey falan işte sizden de bir fikir almak istedim şimdiden teşekkürler herkese

• Kayseri ömrümün 2 yılınıyedi... aynn yapcak hiç bişey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVARE.

Kayseri ömrümün 2 yılınıyedi... aynn yapcak hiç bişey yok.

onu biliyorum kardeş tavsiye yok mu tavsiye?
  • Dediğim gibi yapcak bişey varsa da ben bilmiorum.

•  Bir Hobi Edinmek İstiyorum Yardım Et DH

Seç beğen

• quote:

Orijinalden alıntı: butze

vücut geliştirmeye başla

onu yapıyorum zaten ama üstüne çok boş vaktim kalıyor acayip canım sıkılıyor mesela şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: Profesör Extreme msp06

Bir Hobi Edinmek İstiyorum Yardım Et DH

Seç beğen

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: Ban Yemişim

arkadaşlar belki bileniniz vardır üniversiteye kayseriye geldim (gelmeyi düşünen varsa yakınından bile geçmesin, dost tavsiyesi) burada yapıcak hiçbir şey yok ne yazık ki ben de en azıdan bir tane olmak üzere hobi edinmeye karar verdim hani olursa bana biraz da yararı dokunabilecek bir şey falan işte sizden de bir fikir almak istedim şimdiden teşekkürler herkese

bende 1. sınıftayım hazırlık okudum. 2-3 haftaya güz yarıyılı bitiyor 1 ay tatil var

spora git bisiklet al boş zamanda toplu halde dağ bayır gez bişey çal ne biliyim bölüm ne mühendislikse projelere katıl mesela 1 metre boyunda maket elektronik uçabilen kumandayla kontrol edilen maket uçak şeysi var ücret 500 tl ama sana ne gerekirse veriyorlar. yada parkouta başla ne dersen bu şey kısaca yolda koşarken önüne bi engel çıkınca zıplayarak falan maymun gibi ordan oraya atlayarak ilerlemedir duvarlara tırmanarak işte eğlencelidir.

bölüm sınıf ne nerde ve hangi yurtta kalıyorsun pm gel merak ettim acaba benim eskiden kaldığım yurttamısın

• quote:

film izle o zaman.

arkadaşım ben bilgisayar başında çöreklenip kalmamak için istiyorum bunu sen film izle diyorsun (ki onu da yapıyorum sık sık)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ban Yemişim

quote:

film izle o zaman.

arkadaşım ben bilgisayar başında çöreklenip kalmamak için istiyorum bunu sen film izle diyorsun (ki onu da yapıyorum sık sık)

Şu saatte yapacak başka birşey mi var? Dışarıya çık takıl mı diyim yani. Ya uyuyacaksın yada film izlersin.

hobi dedim ya hani başıkta? genel soruyorum yani şu an ne yapabilirim mi dedim ki?

Not: kişisele bağlamayalım boşver uzatmayalım
  • O üniversitede öğrenci toplulukları yokmu ki ? Onlara katıl varsa. Yoksa farabi ile üniversite değiştir :)
  • Küçük koleksiyonluk arabalar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • imana gel 21 aralikta kiyamet kopmazsa cik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.