Şimdi Ara

BİR İTİRAF VE İSTEK..D.a.w.N (beni tanıyanlar mutlaka bakın) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

BİR İTİRAF VE İSTEK..D.a.w.N (beni tanıyanlar mutlaka bakın)

(En Son Oy Tarihi: 1.12.2005)
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: éfulim

severim kendisini

aa karadenizli arkadaşım abim inşallah tekrar gönül rahatlığıyla benliğimle burda olurum..
  • quote:

severim kendisini

sen seviyorsan iyidir.

affetin modlar yazıktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nazım58

:PPPPP o zaman yandı gülüm keten helva kötü şeylere devam...
    ben bu nicki istemiyorum başka nick alıp devam ederim..veya etmem..sanki elinize yapışacak yani hep art niyet hep art niyet..amaan neyse

Bu sözlerin yüzünden bile artniyetli olduğun anlaşılıyor. Ne demek kötü şeylere devam? Tehdit mi ediyorsun bizi?
  • zaten kendime diyorum hep art niyet diye yani kötü şeyler dediğim böyle karamsar işler saçmalıklar huzursuzluk yani kötü şeyler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

quote:

:PPPPP o zaman yandı gülüm keten helva kötü şeylere devam...
    ben bu nicki istemiyorum başka nick alıp devam ederim..veya etmem..sanki elinize yapışacak yani hep art niyet hep art niyet..amaan neyse

Bu sözlerin yüzünden bile artniyetli olduğun anlaşılıyor. Ne demek kötü şeylere devam? Tehdit mi ediyorsun bizi?

bence yanlış anlamışsın

feyk alıp foruma girmek kötü manasında söylemiş

kötü niyetli biri olsa bu topiği açmazdı zaten ondan ona atlar dururdu

@edit

geç kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 30 Kasım 2005, 0:17:09 >

• biri dogru biri yanlış anlamış fakat yinede ben anlatamamışım..

TEK İSTEĞİM BANA MAİL HESABIMI GERİ VERİN..
    YENİDEN AYNI MAİLLE ÜYE OLMAK İÇİN..
    VE ESKİ ÜYELİKLERİMİ SİLİN BOŞUNA YER KAPLIYOR BENDE HUZURSUZ OLUYORUM..
  • Forumdan sınırsız banlanan kişiler bir daha foruma giremez diye bir iddiamız yok zaten. Gayet rahat bir şekilde başka bir nick alır ve tamamen farklı bir kişi gibi takılmaya devam eder. Burada kişiye verilen cezayı 2 madde halinde sıralayabiliriz.

1) Nickine ve rütbelerine veda etmesi

2) Forumdaki arkadaşları tarafından artık tanınmaması.

İşte bu 2. maddeden dolayı, yeni alınan nick eskisi ile çağrışım yapamaz. (Buna en büyük örnek Fenertunç'dur. Spor bölümüne giren arkadaşlar bilirler kendisini. ) İmzasında ya da profilinde eski nicki yazamaz. Yani kısaca forumdan ceza alıp sınırsız banlanan bir üye tekrar çevre edinmek zorunda. Forum ahalisi tarafından kim olduğu bilinen ve ona göre eski muhabbetine devam eden nickler de yine postalanır.

Kısacası banlanan kişiler tekrar geldikleri taktirde sıfırdan başlayıp çevre edinirlerse ne ala... Ama hiç banlanmamış gibi eski gruplarına kim olduğunu söylemişse ve çoğunluk tarafından biliniyorsa kimliği yine geri yollanır.

• quote:

Orjinalden alıntı: vozer

Forumdan sınırsız banlanan kişiler bir daha foruma giremez diye bir iddiamız yok zaten. Gayet rahat bir şekilde başka bir nick alır ve tamamen farklı bir kişi gibi takılmaya devam eder. Burada kişiye verilen cezayı 2 madde halinde sıralayabiliriz.

İşte bu 2. maddeden dolayı, yeni alınan nick eskisi ile çağrışım yapamaz. (Buna en büyük örnek Fenertunç'dur. Spor bölümüne giren arkadaşlar bilirler kendisini. ) İmzasında ya da profilinde eski nicki yazamaz. Yani kısaca forumdan ceza alıp sınırsız banlanan bir üye tekrar çevre edinmek zorunda. Forum ahalisi tarafından kim olduğu bilinen ve ona göre eski muhabbetine devam eden nickler de yine postalanır.

Kısacası banlanan kişiler tekrar geldikleri taktirde sıfırdan başlayıp çevre edinirlerse ne ala... Ama hiç banlanmamış gibi eski gruplarına kim olduğunu söylemişse ve çoğunluk tarafından biliniyorsa kimliği yine geri yollanır.

ya ya of ya ya bu çok saçma değilmi herşeye tamam da yani beni tanırlarsa suçum ne varmı böyle bieşy ya off
    ben tamam farklı bir nick alırım fakat ya of ya farklı bir nick alırım çağrışımda yapmaz ama ben nasıl engellerim beni tanırlarsa yapmayın nolur yaa..köşe bucak milletten mi kaçacam bana mail hesabımı geri verirseniz çok iyi olur yeni nick açmak için ama..offffffff...Ya of yaa tamam Hepinize kolay gelsin Saygılar..

• quote:

quote:

severim kendisini

aa karadenizli arkadaşım abim inşallah tekrar gönül rahatlığıyla benliğimle burda olurum..

sen imzana adını koy yeter kardeş seni tanırıız

quote:

Orjinalden alıntı: eárendil

quote:

severim kendisini

sen seviyorsan iyidir.

affetin modlar yazıktır.

sağol düşüncen için

• quote:

quote:

quote:

severim kendisini

sen imzana adını koy yeter kardeş seni tanırıız

quote:

Orjinalden alıntı: eárendil

quote:

severim kendisini

sen seviyorsan iyidir.

affetin modlar yazıktır.

sağol düşüncen için

baksana ona da yasak diyor..onu geçtim seni bir yerden gözleri ısırırsa o yüzdende postalarız diyor..

• sen p.m at bana reklamı yaparım
  • quote:

sen p.m at bana reklamı yaparım

• anket neden
  • quote:

Orjinalden alıntı: chinablue

anket neden
  • drama , acımasızlık , ihtiras , kin , yalvarış , yakarış hepsi bu topicde.
    vay be demek nick bu kadar önemliymiş.
  • quote:

Forumdan sınırsız banlanan kişiler bir daha foruma giremez diye bir iddiamız yok zaten. Gayet rahat bir şekilde başka bir nick alır ve tamamen farklı bir kişi gibi takılmaya devam eder. Burada kişiye verilen cezayı 2 madde halinde sıralayabiliriz.

hehehe.. ne sacma bir dusunce... Buranin modlari artik Zekeriya Beyaz la yarismaya basladi...
    oldu olacak banlanan arkadaslarin kafaya siddetli bir darbe indirelim, hafizasini da kaybetsin. Boylece tum cevresi degissin. Eger eskiden birseyler hatirlamaya baslarsa kafaya bir tokmak daha.. Herseyi unutana kadar devam..

supersiniz modlar, aynen devam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramgen -- 30 Kasım 2005, 2:32:58 >

• quote:

Modlar da hatırlarsa böyle birini postalayacaklarmı..Kırmızı bültenle aranan adam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.